Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

2011 Kadın iç giyim modası

İç giyim her kadın için önem taşımaktadır.  Kadınlar her zaman iç çamaşırı konusunda yenilikleri takip eder ve bu konuda dünya trendlerini izlerler.

Kadınlar iç çamaşırı konusunda çok hassastırlar çünkü giydikleri iç çamaşırına göre kendilerini rahat ve seksi hissederler. Günümüzde iç çamaşırı da moda trendleri ile birlikte geliştiğinden, çeşitli renk kombinasyonları ile  çok çarpıcı modelleri butiklerden temin etmek mümkün hale gelmiştir.

Kadınlar iç çamaşırlarını kıyafetleri ile tamamlamak isterler. Ya renk ya da model ile bütünlük yaratarak , kendilerini gün boyu daha rahat ve alımlı hissederler. Nasıl bir gece elbisenizi şık bir mücevher ile tamamlıyorsanız, iç çamaşırı da bir kadının mücevheri sayılır.

İç giyimin ana maddesi likra, polyester ve lateksdir. Onun dışında tasarımlarda kullanılan ipekler, nakışlar, tüller, danteller ve deriler ile çamaşırlarımız şık ve çekici hale getirilmektedir. Bunun dışında gelinlikler için özel gelin iç çamaşırları üretilmektedir. Özellikle bu tasarımlar gelinlik modeline göre seçilmeli ve gelin adayının vücudunu sarmalıdır. Sütyen, jartiyer, külot, tanga, sabahlık, şeffaf ve seksi gece kıyafetleri tasarımcılar tarafından düğün geceniz ve balayınız için özel olarak üretilmektedir.

Rahat ve çekici iç çamaşırı ile kendinizi daha özgüvenli ve seksi hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir