Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Atasay’dan Işıltılı Düğün Takıları

Atasay tektaş veya beştaşlar en uygun avantajlarıyla aşıkları bekliyor.

Her düğünü ve özel daveti kutlamaya değer kılan Atasay ışıltısıyla göz dolduran elmas ve pırlantalar ile düğün takı sezonunu açtı.

Atasay’dan Işıltılı Düğün Takıları

Her düğünü ve özel daveti kutlamaya değer kılan Atasay Mücevher Markası ışıltısıyla göz dolduran elmas ve pırlantalar ile düğün takı sezonunu açtı.

 

Atasay Mücevher Markası, fırsat kataloğunda görebileceğiniz, sevdiklerinize, yakında nişan ve düğünü olacaklara çarpıcı fırsat dünyasının kapılarını açıyor.

 

30 Haziran 2016 ‘e kadar süren kampanya için Atasay Mücevher mağazalarına uğramayı ihmal etmeyin.

İster mezuniyet hediyesi, ister nişan veya düğün hediyesi olsun, gelinlere ışıl ışıl yakışacak pırlanta mücevherleri özel avantajları ile Atasay fırsat kataloğundan seçebilirsiniz.

Düğünlerde çok rahat hediye edebileceğiniz, LovEver, One&Only, Almas, Gifty ve Coronet‘in geniş pırlanta ve elmas koleksiyonlarında %50’ye varan indirimler sunulmakta.

Damat adaylarının gelinler için seçecekleri ve en özel anlara şahitlik edecek olan Atasay tektaş veya beştaşlar en uygun avantajlarıyla aşıkları bekliyor.

Diğer yandan, yakınların nişan veya düğünde hediye etmek isteyecekleri kolye, küpe ve yüzükten oluşan pırlanta setler , düğün takıları HRD mücevher raporuyla sertifikalandırılıyor.

 

Göz kamaştıran mücevherler ile sevdiklerinizi veya kendinizi mutlu etmek istiyorsanız, 30 Haziran 2016 ‘e kadar süren kampanya için Atasay Mücevher mağazalarına uğramayı ihmal etmeyin.

Review overview

Summary

Her düğünü ve özel daveti kutlamaya değer kılan Atasay ışıltısıyla göz dolduran elmas ve pırlantalar ile düğün takı sezonunu açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir