Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Evlilik Listesi ile evlenecek çiftler daha mutlu …

‘Evlilik Listesi’ nden satın alınan ürünler karşılığında hediye kazanma şansı.

Evlilik hazırlıkları içerisindeki gelin ve damat adayları hayallerindeki mutfağa Le Creuset ‘Evlilik Listesi‘ ile ulaşıyor.

Dünya çapında en sevilen pişirme gereçleri markası olan Le Creuset , evlenecek olan çiftlere sunduğu ‘Evlilik Listesi’ ile beğenilerine, ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına hitap eden bir mutfak kurmanın keyfini yaşatıyor.

Hayatlarını birleştirerek heyecanlı bir başlangıç yapmaya hazırlanan gelin adayları, La Creuset’te düzenleyecekleri düğün listesi ile hayallerindeki evin mutfağını kurmanın keyfini yaşıyorlar.

Düğün hazırlıkları sırasında uzman danışmanların yardımıyla oluşturacakları ‘Evlilik ihtiyaç Listesi‘ ile çiftler, markanın geniş ürün seçeneklerinde olan döküm tencerelerden, paslanmaz çelik kaplama pişirme gereçlerine, silikon pasta kalıplarına, şarap aksesuarlarına ve bir çok keyifli mutfak eşyasını düğün listesine ekleyebilirler.

1925 yılında Fransa’da kurulan Le Creuset, porselen emaye kaplanmış üstün kaliteli döküm demir pişirme gereçleri ile öncü bir markadır.

O yıllarda emaye ve döküm uzmanlarının bir araya geldikleri, tencerelerin gri ve renksiz olduğu bir dönemde, volkanlardan ilham aldıkları turuncu renkte ürettikleri ilk tencere ürünü bir devrim niteliğinde olmuştur.

Çiftler, ‘Evlilik Listesi‘ ile hayal ettikleri mutfaklarının Le Creuset ürünleriyle yaratma imkanı bulabiliyor. Aile yakınları ve arkadaşları da yeni çiftin tarzlarına ve beğenilerine uygun mutfak ihtiyaçlarını karşılamanın mutluğununu yaşıyor. Ayrıca ‘Evlilik İhtiyaç Listesi‘nden satın alınan ürünlerden başka şık ve özel hediyeler kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir