BalayıBültenlerDüğün Hazırlıkları

2016 Tatil Rotaları

Yıl sonu yaklaşıyor, bir bakmışsın kış geçmiş ve ilkbaharla birlikte tatil ve seyahat dürtülerimiz canlanmış…

Son dakikada karar verip açıkta kalmamak için bence şimdiden tatil rotanızı belirleyip karar vermek lazım.

Hele yakın zamanda evlilik planlayan çiftler için nefis balayı turları fikirleri için seyahat asistanınız bavul.com bize birkaç destinasyon seçeneği sunmuş ;

İtalya ; 7 gece süren bu tatil İtalya’nın tüm güzelliklerini sunuyor. Sırası ile Venedik, Floransa, Roma ve Napoli sizi çağırıyor. Klasiklerden olan San Marco Meydanı ve Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi,sonra Colosseum, Vatikan, unutmayalım… kim Aşk Çeşmesine uğramadan dönmek ister ?

Karadağ; 4 günlük bu tatil rotasında Karadağ sahilinde büyüleyici Sveti Stefan Adası ve Avrupa’nın orta çağı mimarisine tepeden bakış var. Buralara kimler gelmemiş ki, Sophia loren, Marilyn Monroe ve Elizabeth Taylor gibi Hollywood yıldızlarının bile yolları buraya düşmüş.. Buradan isteyenler son yılların en popüler destinasyonu olan Dubrovnik’e geçebilirler.

Sveti Stefan Adası ve Avrupanın orta çağı mimarisine tepeden bakış
Destinasyon seçenekleri

Rusya ; St.Petersburg-Moskova turu, 6 gün boyunca muhteşem anıt ve müzelere gözünüz doyacak:) bu ilgi çekici yerler arasında 4 milyon eser barındıran Hermitage Sarayı , eşsiz tablo koleksiyonu bulunan müzesi size Çarlık döneminden kesitler sergileyecek. Moskova’da Kızıl Meydanı ve Nazım Hikmet’in mezarına kısa bir ziyaret yapmadan dönmemelisiniz.

Moskova'da Kızıl Meydanı ve Nazım Hikmet'in mezarına kısa bir ziyaret yapmadan dönmemelisiniz.
Hermitage Sarayı , eşsiz tablo koleksiyonu bulunan müzesi size Çarlık döneminden kesitler sergileyecek.

Dubai : Ölmeden önce görülmesi gereken yerler arasında, bu da doğal olarak farklı bir tatil destinasyonu. Görkeme düşkün olanlar için 7 yıldızlı Burj Al Arab önemli bir durak olacaktır. Modern binalar, harika mimariler görebileceğiniz bir şehir burası. Fazlaca alışveriş olanakları bulacağınız bu şehirde , baharat çarşılarına da göz atmak gerek, belki burada mısır çarşısında bulamadığınız varsa, oradan temin edebilirsiniz. Adrenalin sevenler için ”Çöl Safarisi” tam yerinde olacak 4X4 ciplerle çölde heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz.

Fazlaca alışveriş olanakları bulacağınız bu şehirde , baharat çarşılarına da göz atmak gerek,
Görkeme düşkün olanlar için 7 yıldızlı Burj Al Arab önemli bir durak olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu