BültenlerDamat Adayları İçinEDİTÖRÜNÜZDENGelin Adayları İçin

Anneler Günü hediye seçenekleriniz AVON ‘da!

Anneler Günü hediye seçenekleri AVON ‘da!

Dünyaca ünlü kozmetik markası AVON , Anneler Günü için hediye seçenekleri sunarak özel günlerinize anlam katıyor.

Takı koleksiyonlarından ev aksesuarlarına kadar sayısız seçenek sunan AVON farklı hediye seçenekleri ile alışverişi keyfe dönüştürüyor.

Annelerimizin zaten tanıdığı, kozmetik ve bakım ürünleri ile güzelleştikleri marka, şimdi de takı ve ev aksesuarları ile hediye alternatifleri sunuyor.

Anneler Günü’nde iz bırakmak isteyenler, AVON’dan seçecekleri hediyeler ile annelerin hayatlarını kolaylaştıracaklar.

Çiçekli Kalpli Pijama Takımı annelerimize evde mükemmel rahatlık sunarken, resimli kalp kolye ile annelerinizin sevdiklerini boynunda taşıyabilmesini sağlıyor.

Hangi anne vanilya kokusunu sevmez, evinin her köşesinde bunu hissetmek isteyen anneler için özel olarak tasarlanan vanilyalı oda kokusu ve vanilyalı mumlar yine hediye alternatifleri arasında.

Bunun dışında 2016 yılının moda rengi olan pudra AVON Kameron Çanta, günlük hayatta veya seyahatlerde annenize mükemmel zarif bir hediye olacaktır.

Yazın en rahat kullanabileceği beyaz renkteki bronz kaplamalı quartz AVON Giovanni Saat ise, zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyen anneleriniz için çok anlamlı bir hediye.

AVON daha feminen ve iddialı anneler için AVON Diamondesque Serisini sunuyor. Göz kamaştıran elmas şıklığı ile annelerinize kendilerini özel hissedecekleri bir hediye armağan etmiş olacaksınız. Karat, kesim, renk ve berraklığı ile gerçek pırlantadan ayırt edemeyeceğiniz Diamondesque kolye takımı Anneler Günü’nü unutulmaz kılacak.

 

Anneler Günü hediye seçenekleriniz AVON 'da!
Anneler Günü hediye seçenekleriniz AVON ‘da!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu