BültenlerDüğün Hazırlıkları

Aşkınız Kütahya Porselen tasarımlarıyla dile gelsin

Kütahya Porselen ’in 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ürünleri, Arte Bianco serisinden “Aşk” ve “Meşk” ikram setleri, sevginizi ifade etmenin en şık hali oluyor. Fincan ve tabaktan oluşan el yapımı ikram setlerinin kalp şeklindeki tasarımları aşkı vurguluyor. “Aşk”, kırmızının büyüsünü sofralara getirirken, beyaz renkli “Meşk” duru aşkı sembolize ediyor.

Porselen modasına yön veren Kütahya Porselen, Sevgililer Günü’ne özel olarak sunduğu ürünlerle aşkınızı dile getiriyor. Kalp şeklinde tasarlanan fincan ve tabaktan oluşan Arte Bianco serisinin “Aşk” ve “Meşk” ikram setleri, sevginizi göstermenin en şık hali oluyor.

KutahyaPorselen_Ask yeni 2

Aşk kokan el yapımı ikram setleri sevgilisiyle karşılıklı kahve yudumlamanın tadına varmak isteyenler için ideal bir seçim oluyor. Sevgilinizin yüzünü gülümsetecek “Aşk”, kırmızının büyüsünü sofralara getirirken, beyaz renkli “Meşk” duru aşkı sembolize ediyor. “Meşk” ikram setine sevgilinize özel bir not yazdırarak onu özel hissettirmeniz de mümkün oluyor.

Modern ile klasiği buluşturan “Aşk” ve “Meşk”, farklı formlarıyla sevginizi ifade ederken sofralarınıza da şıklık getiriyor. Tüm Kütahya Porselen mağazalarından ve porselensepeti.com internet adresinden alabileceğiniz “Aşk” 61 TL’ye, “Meşk” ise 122 TL’ye satılıyor. Aşkın rengi kırmızıdır diyenleri “Aşk”, sevgilime özel olsun diyenleri “Meşk” ikram setleri bekliyor.

Siz de sevginizi, sevdiğinize göstermek istemez misiniz? Sevdiğinizle birlikte bir fincan kahve yudumlarken sohbet etmek istemez misiniz? İşte içinizi ısıtacak tasarımları ile karşınızda Kütahya Porselen.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu