BültenlerDüğün Hazırlıkları

Sıradışı bir tatil için hazır mısınız ?

Sıradışı bir tatil … Misafirlerini sağlıklı yaşam konseptiyle ağırlayan D-Hotel Maris, Datça Yarımadası’ndaki konumuyla dünyanın en sıra dışı otellerinden biri olma özelliğini fazlasıyla hak ediyor. Spor ve sağlıklı beslenme konusunda misafirlerine sayısız olanaklar sunan D-Hotel Maris sadece bedensel olarak değil ama aynı zamanda ruhsal olarak da unutulma bir tatil olanağı sağlıyor.
Özünde Clean & Lean konseptini barındıran Bodyism D-Hotel Maris’te uygulanmaya başladı. Bedenin sağlığı için , Londra’dan gelen performans uzmanları ve ünlü kişisel eğitmenler tarafından uygulanan Bodyzim sayesinde yağsız bir vücuda sahip olma, duruş geliştirme ve beslenme konusunda eğitimler düzenlenmekte.

Sıradışı bir tatil … Özünde Clean & Lean konseptini barındıran Bodyism D-Hotel Maris’te uygulanmaya başladı. Bedenin sağlığı için , Londra’dan gelen performans uzmanları ve ünlü kişisel eğitmenler tarafından uygulanan Bodyzim sayesinde yağsız bir vücuda sahip olma, duruş geliştirme ve beslenme konusunda eğitimler düzenlenmekte.

d-hotel 2

 

Bodyism konsepti kapsamında sağlıklı bir yaşamın anahtarını sunan Clean & Lean için özel olarak D-Hotel Maris’e gelen misafirlere mavi bileklik veriliyor. Restoranlarda program kapsamında özel tariflerle hazırlanmış Clean & Lean menüleri tüm a la carte restoranlarda bulunuyor.

Bodyism ve ESPA etkinlikleri sayesinde dünyanın tanınmış seyahat dergilerinden Conde Nast Traveller UK tarafından “Best Sunshine Boost” seçilen D-Hotel Maris misafirlerine deniz kenarında unutulmaz bir tatil yaşatıyor.

D-Hotel Maris’in misafirlerine bu yaz ilave bir sürprizi olacak : Dünyanın en hızlı servis atan tenisçisi olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na da giren Ivanisevic ve ekibi D-Hotel Maris kortlarında.Ivanisevic tarafından eğitilmiş tenis eğitmenleri özel derslerle tenise ilgi duyan yetişkin ve çocukları etkinlik ve yarışmalara hazırlayacaklar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu