Markalar Dizini

Lazzoni Hotel Beyoğlu

Lazzoni Hotel Beyoğlu
Firma Ünvanı: Lazzoni Hotel Beyoğlu
Faaliyet Kategorisi:
Posta Adresi: Sütlüce Mahallesi, İmrahor Cd. No:14, 34445 Beyoğlu/İstanbul
Firma Hakkında Ön Bilgi: En iyisini isteyenler için kusursuz hizmet sunan Lazzoni Hotel Beyoğlu Haliç Bölgesinde en büyük salonu ile 350 kişi ziyafet ve 500 kişi kokteyl düzeninde hizmet vermektedir.550 m2 alan ve 5,5 m tavan yüksekliği ölçüleri ile şık davetlere ev sahipliği yapmaktadır. Gala düzende 350, kokteyl düzende 600 kişi kapasitelidir.
Firma Hakkında Geniş Bilgi:

Evlilik ve düğün hazırlığı yapan çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hazır olan Lazzoni Hotel, denize nazır konumlandırmasıyla ideal bir seçenek. Beyoğlu Haliç Bölgesinde, 550 m2 alan ile en büyük düğün salonu özelliğine sahip. Balo salonunda düğün yemeği olarak 400 kişi kapasite, sabahın erken saatlerine kadar sürebilen after party organizasyonlarında 600 kişiye kadar misafir ağırlamaya müsait.

Lazzoni Hotel ’in evlenecek çiftler için hazırladığı standart süsleme paketi olduğu gibi çiftlerin taleplerine göre “hayaller”deki düğün, baştan sona organize edilebiliyor.

Lazzoni Hotel in çiftlere sunduğu hizmetler, yalnızca düğün veya nişan mekanı, yemeği değil! Zengin menüler (Altı farklı menü seçeneği), süsleme alternatifleri, dışarıdan organizasyon şirketi getirebilme, wedding planner hizmetine ek olarak balayı odasında ücretsiz konaklama ve kahvaltı, ücretsiz gelin hamamı, damat adayına ücretsiz tekne turu, Lazzoni Mobilya’dan indirim çeki de dahil.

Hizmetler, gelin ve damadın aileleri ile davetlileri de kapsıyor. Düğün günü, gelin ve damadın ailelerine ayrı ayrı birer oda tahsis edilirken düğün akşamı otelde konaklamak isteyen davetlilere indirimli fiyatlar sunuluyor.

Firma Website Adresi: Otelde Düğün
Konu Etiketleri:

Firma Yetkilisine Mesaj Gönderin

Firma Ünvanı:Lazzoni Hotel Beyoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir