Markalar Dizini

Loreal Paris

Loreal Paris
Firma Ünvanı: Loreal Paris
Firma Hakkında Geniş Bilgi:

120 ülkede mevcut olan L'Oréal Paris'in imzası aynı düşüncenin etrafında gelişmektedir : yenilik yapmak ve en yüksek performanslı ürünleri en çok sayıdaki tüketiciye en iyi fiyatlarda sunmaktır. Laboratuarlarından geçen bu araştırma ve uzmanlığı tüm dünyaya yayma düşüncesi.
Sürekli mükemmelik arayışında olan L'Oréal Paris güzelliğin geleceğini hazırlamaktadır. Sorumluluklarımız, verdiğimiz sözler, özgünlük ve saygı gibi tüm dünyadaki kadın ve erkeklere karşı sahiplendiğimiz değerlerimiz, bize güzellik dünyasında lider olma imkanı sağlamıştır.
Çeşitlilik ve etnik kökenlilik
Güzellik, sanat ve moda dünyasının ikonu olan sözcülerimiz güçlü ve yetenekli bireylerdir. Tüm yaş ve kültürlerden kadın ve erkeklerin görüşleri, sözleri ve yetenekleri ilham kaynağımızdır.
Daha iyi bir dünya
Dünyaya pozitif bir katkıda bulunmaya bağlı olan sözcülerimiz L'Oréal Paris in yardımlarıyla araştırmaları ve insani yardım projelerini desteklemektedirler. Dünyaca tanınan bu kişiler daha iyi bir dünya ve tüm dünyadaki kadın ve erkeklerin kişisel bakımları için yaptığımız araştırmaların elçileridir.

Kendine güven
L'Oréal Paris'in felsefesi herkesin, her ne yaştan, cinsiyetten veya kökenden olursa olsun "buna değdiği" dir. Markamız, kadın ve erkekleri hayatları boyunca her dönemlerinde desteklemeye kararlıdır.
L'Oréal Paris kişinin güzellik hakkını savunmaktadır : Tüm güzelliklere sahip olma ve L'Oréal Paris ürünleri ile ışıl ışıl parlama hakkı.

  • Loreal Paris
  • Loreal Paris
  • Loreal Paris
  • Loreal Paris
  • Loreal Paris

Firma Yetkilisine Mesaj Gönderin

Firma Ünvanı:Loreal Paris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir