Markalar

Çiçekçi Arif

0.0
  1. Home
  2. »
  3. DÜĞÜN HAZIRLIKLARI
  4. »
  5. ÇİÇEKÇİLER
  6. »
  7. Çiçekçi Arif
Markalar 1
Markalar 2
Markalar 3
Markalar 4
Markalar 1Markalar 2Markalar 3Markalar 4
Adres:
İzmir, Türkiye
Açıklama:

Çiçekçi Arif

Hayatınızın en özel günü için titizlikle hazırlandınız. Son olarak konseptinizi tamamlayacak elinizden düşürmeyeceğiniz aksesuarınız gelin çiçeği seçiminizde! Çiçekçi Arif olarak da geniş yelpazeli ürün çeşitliliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla size özel gelin çiçeği tasarımı yapıyoruz. Uzun yıllar boyunca İzmir’de Buca çiçekçileri arasında faaliyet gösteriyor, özel günler için çiçek aranjman hizmeti veriyoruz. Mutlu günlerinizi rengarenk çiçeklerimizle neşelendiriyoruz.

Düğününüzde konseptinizi tamamlayacak el buketinizin seçiminde zorlanıyor ve karar veremiyorsanız, size bu konuda danışmalık yapıyoruz. Bizce çiçeğinizi gelinlik, saç ve makyajınız ve konseptinizle uyum içerisinde olması gerekiyor ve biz de bu bilgileri sizden öğrenerek uyumu yakalayabileceğiniz bir tasarım gerçekleştiriyoruz. Kır bahçesinde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz, konseptinize uygun doğal renk tonlarında, balo salonunda düğününüzü gerçekleştirecekseniz de gül ve lalelerin birleşiminden oluşan şık bir buket hazırlayabiliriz.

Buca Çiçekçi Arif

Mevsim çiçekleriyle tasarımlarımızı gerçekleştiriyor, doğal bir görünüm kazandırıyoruz. Yapay çiçeklerin yanı sıra mis gibi kokan doğal ve renkli çiçekler kullanmayı tercih ediyoruz. Gelin çiçeği dışında saç aksesuarınızda kullanmanız için minimal ve açık renk tonlarında çiçeklerle de saçınızı doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Damat bey için de el buketiniz uyumlu damat yaka çiçeği hazırlığı da yapabiliyoruz.

Çiçekçi Arif olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil! Gelin arabası süsleme hizmeti veriyor ve kişiye özel farklı tasarımlar yapıyoruz. Organizasyonlar için Çiçekli çelenk hazırlayabiliyoruz. Kız isteme merasiminiz için de rengarenk çiçeklerimizden istediğinizi seçebiliyorsunuz.

İzmir gelin çiçeği hizmeti veren işletmelerden biriyiz ve özel günlerinde kaliteli hizmet almak isteyen tüm çiftleri Çiçekçi Arif’e davet ediyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle isteklerinize en iyi cevabı verebiliyoruz. Siz de hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek ve bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu