Markalar

Euronet Limuzin

0.0
  1. Home
  2. »
  3. DÜĞÜN HAZIRLIKLARI
  4. »
  5. Euronet Limuzin
Markalar 1
Markalar 2
Markalar 3
Markalar 4
Markalar 1Markalar 2Markalar 3Markalar 4
Adres:
İstanbul, Türkiye
Açıklama:

Euronet Limuzin

Geniş hizmet yelpazesine sahip olan Euronet, araç kiralama, filo kiralama, limuzin kiralama, havalimanı-otel transferi ve VIP minibüs kiralamanın yanında, İstanbul, Avcılar'da bulunan Hotel Emirhan Palace ile lüks ve konforu bir arada tercih eden misafirlerine konaklama hizmeti sunmaktadır.

 

“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “

 

“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “ mottosu ile yola çıkan Euronet Araç Kiralama`da ekonomik sınıftan lüks, minibüs, VIP ve limuzin sınıfına kadar ihtiyaç duyulan tüm araçlar bulunmakta olup Türkiye'de araç filosunda 9 metrelik Lincoln limuzinler bulunan tek şirket olarak, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

 

Türkiye'de ve yurt dışında önde gelen havayolu şirketleri ve seyahat acentalarının çözüm ortağı olan Euronet, filo kiralama ve günlük araç kiralama servislerinin yanında, şöförlü araç kiralama hizmeti de vermektedir. Kiralama servisi içerisinde, ekonomik, orta, üst, lüks ve minibüs segmentleri bulunmaktadır.

 

Global rezervasyon hacmi bulunan Euronet Car Rental,  geniş araç filosu ve profesyonel çalışma ekibiyle ulusal ve uluslararası alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu