Markalar

Lova Yatak

0.0
  1. Home
  2. »
  3. DÜĞÜN HAZIRLIKLARI
  4. »
  5. Lova Yatak
Markalar 1
Markalar 2
Markalar 3
Markalar 4
Markalar 1Markalar 2Markalar 3Markalar 4
Adres:
İstanbul, Türkiye
Açıklama:

Lova Yatak

Doğtaş on yıllardır biriktirdiği teknoloji, bilgi ve deneyim ile yatak markası Lova’yı yarattı. Tasarımdan üretime her aşamada işleyen usta eller, her bir Lova’yı ustalık eseri olarak yorumluyor. Kişiye özel seçenekleriyle beklentilerin ötesine geçen Lova, yatak ve uyku ürünleri dünyasında yerleşik alışkanlıkları sarsarak kuralları yeniden yazıyor.

Yaşam kalitesi için önce sağlıklı uyku diyerek yola çıkan Lova yatak, vücut ortopedisine odaklanarak kişiye özel doğal ve sağlıklı uyku ortamlarını sunuyor. İnsan hayatının üçte birinin uyuyarak geçtiği bilgisi ışığında Lova, yataklarında en son uyku teknolojilerine yer veriyor. Daha sağlıklı ve konforlu bir uyku imkanını, ulaşılabilir fiyatlarla müşterileri ile buluşturan Lova, lüks olgusuna dair ince detaylardan, teknolojik ve butik çözümlerden de ödün vermiyor...

Kişiye özel uyku ayrıcalığı için Lova Sleep Test ile yatak asistanı hizmeti, en uygun Lova’yı belirlerken, herkesi kendi kusursuz uyku deneyimiyle tanıştırıyor. Aynı zamanda ilk 100 gece için garantili olan Lova yataklar, memnun kalınmadığı takdirde değişim ve iade imkanı sunuyor. Yeni nesil patentli yay sistemleri, hafızalı sünger tekniği, ısı ve nem transferi yapan dry&soft teknolojisi ile ısı ve nem kontrolü de Lova yataklarda buluşuyor. Kumaşa kazandırdığı etkili antibakteriyel özellikleri uluslararası kuruluşlarca onaylanan Aegis teknolojisi sayesinde son derece hijyenik bir uyku ortamı sunan Lova yataklar, yaşam ve uyku kalitesini artırıyor.

Bugün; yurtiçi ve yurtdışında 300’ün üzerinde satış noktası ile Doğtaş ve Kelebek mağazalarında satışa sunulan Lova yatak, açtığı ve açmayı planladığı kurumsal mağazaları ile de müşterisiyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu