Markalar

Topaz Pırlanta & Alyans

0.0
  1. Home
  2. »
  3. MÜCEVHER VE SAAT
  4. »
  5. ALYANS
  6. »
  7. Topaz Pırlanta & Alyans
Markalar 1
Markalar 2
Markalar 3
Markalar 4
Markalar 1Markalar 2Markalar 3Markalar 4
Adres:
Bursa, Türkiye
Açıklama:

Topaz Pırlanta & Alyans

Türkiye’nin Gemolog HRD (HOGE RAAD VOOR DIAMANT ) Kıymetli Taş Bilimcilerinden Aykut ÖZKOCAER, 20 yılı aşkın süredir mücevher ve pırlanta sektöründe, ulusal ve uluslararası alanda toptancı olarak sürdürdüğü faaliyetlerine, Topaz Pırlanta.com ve Topaz Alyans.com e-ticaret mağazalarını da dahil etmiş ve pırlanta, elmas, zümrüt, yakut, safir diğer değerli taşları ve alyans modellerini, alışıla gelmişin dışında yorumlayıp, sektördeki yeniliklerin öncüsü ve yine internet mağazacılığında da “En Güvenilir Marka” olma hedefiyle müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

 

Topaz Pırlanta ve Alyans, e-ticaret mağazaları dışında, binlerce mücevher ürünüyle Bursa Kapalı Çarşıda bulunan toptan mağazasında, ulusal ve uluslararası mücevher firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Topaz’ı diğer mücevher firmalarından ayıran en önemli özelliği; '' % 100 En Kaliteli Ürünleri – En İyi Fiyatlarla Sunma'' politikasıdır. Bu politika, mücevher sektöründe uzun yıllardır güvenilirliğin aranan markası olmasına sebep olmuştur. Topaz, pırlanta ve alyans e-ticaret mağazalarında da bu farklılığını ‘’% 100 Gerçek Stok' la’’ ve verdiği bu hizmet ile Türkiye’de E-Ticaret Sektöründe Bir İlke imza atmıştır.

 

Topaz Pırlanta gücünü sürekli istikrar ve güven değerlerini esas alarak, rehavete kapılmadan büyümekten ve aynı zamanda gelişime duyarsız kalmamaktan almaktadır. Verimlilik her zaman esas kuralımızdır. Temel hedefimiz, Mağazalarımıza gelen ve alışveriş yapan değerli müşterilerimizin ve tedarikçisi olduğumuz iş ortaklarımızın, mağazalarımızdan mutlu ayrılması ve memnuniyetinin gelecek kuşaklara da aktarılabilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu