BalayıBültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Düğünleriniz İçin En Konforlu Düğün Mekanı Elite World Otelleri !

Düğünleriniz İçin En Konforlu Düğün Mekanı Elite World Otelleri !

Elite World Otelleri gelin ve damat adaylarına hediye dolu düğün paketleri sunuyor !

Düğün hazırlığı içinde olan gelin ve damat adayların en çok dikkat ettikleri konu, düğün mekanı seçimidir.
Düğünleriniz İçin En Konforlu Düğün Mekanı Elite World Otelleri !

 

Düğün hazırlığı içinde olan gelin ve damat adayların en çok dikkat ettikleri konu, düğün mekanı seçimidir. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve konuklarınızı beş yıldızlı konforda ağırlamak için Elite World Otelleri doğru adres.

Düğün mekanı fiyatları uygun ve genelde şehir merkezlerinde kolay ulaşılabilir olmaları tercih sebeplerindendir.

Evlenecek çiftler düğün hazırlık aşamalarında mutlaka Elite World İstanbul, Elite World Prestige , Elite World Business ve Elite World Van Otelleri ile görüşmeden düğün planlaması yapmayın .

Geçen yıl yüzden fazla beş yıldızlı düğüne ev sahipliği yapan Elite World Otelleri, misafir sayınıza göre tercih edebileceğiniz farklı görkemli ve konforlu düğün salonları sunuyor.

Düğün paketlerinde konuklarınız için harika lezzetlerin dışında, hoş geldiniz kokteyli, şampanya servisi, tatlı düğün pastası ve balayı odası Elite World Otelinde gelin ve damada düğün mekanı kampanyaları kapsamında armağan ediliyor.

Bu yıl Van ‘da düğün hazırlığı içinde olanlar düğün mekanı seçerken daha şanslı, çünkü Elite World Otel Van’ı düğün mekanı olarak tercih edenlere, beş yıldız konfor sunarken, düğün yemeği ve düğün pastanızın, balayı odasının dışında, en önemlisi İstanbul’ daki bir Elite World Otelinde size 2 gece konaklama hediye sunuyor.

Siz en mutlu gününüzde sevdiklerinizin önünde ”EVET” derken, Elite World Oteli sizin için hazırladığı düğün paketi ile,  tüm düğün organizasyonunuzu üstlenip, düğününüzü peri masalına dönüştürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu