BültenlerDüğün Hazırlıkları

Bütçe dostu bir düğün

Bütçe dostu bir düğün

Bütçenize dost bir düğün yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü? İnsanlara neden hâlâ evlenmediklerini sorduğunuzda alacağınız cevap genelde önce para biriktirmeleri gerektiğidir çünkü düğün pahalıdır. Şahane bir düğün için paranızın yetmeyeceğinden mi korkuyorsunuz? Tüm bu endişeleri arkanızda bırakabilirsiniz çünkü harika bir düğün için çok fazla paraya ihtiyacınız yok. Zaman, öncelikler, aile ve arkadaşlar müthiş bir düğün için gerekli olan anahtar kelimelerdir.

Önceliklerinizi sıralayın

Düğün gününüz için neleri gerçekten önemli buluyorsunuz? Nelerin maliyetini kısmak istemiyorsunuz? Eğer bunu belirlerseniz daha önemli şeyler için kenara para ayırır daha az önemlilerden ise tasarruf edebilirsiniz. Mesela düğününüze nasıl gideceğiniz sizin için o kadar önemli değilse klasik bir araba ya da fayton yerine bisikletle, yürüyerek, patenle ya da normal bir arabayla gidebilirsiniz.

Bu şekilde tasarruf edebilirsiniz. Buradan arttırdığınız parayı daha önemli şeylere harcayabilirsiniz. Evleneceğiniz tarih o kadar önemli değil mi? Sezon dışı bir tarih seçin. Bütçenizin yarısından daha fazla tutan bir gelinliğiniz mi var? Olabilir ama o zaman düğün yapacağınız yerin daha az maliyetli olmasını sağlamalısınız. Orkestrayı düğün pastanızdan daha fazla mı önemsiyorsunuz? O zaman pasta yerine orkestrayı seçin. Yaratıcılık ve esneklik; işte işin sırrı burada.

Düğününüzü aile arasında yapın

Az sayıda insan çağırarak kanepeler, yiyecek ve içecek maliyetini azaltabilirsiniz. Ayrıca yüzlerce kişinin davetli olduğu bir düğün daha fazla eğlenceli ya da samimi olmayacaktır. Düğününüzde çok fazla davetlinin olması harika bir şey ama hepsiyle konuşma fırsatı bulamayacaksınız.

Davetli listenizi hazırlarken seçici davranın ve davetlilerinizi dikkatli seçin. Size en yakın insanlardan oluşan küçük bir grup seçtiğinizden emin olun. Bu şekilde büyük bir grup insana nasıl zaman ayıracağınızı düşünmek yerine az sayıdaki yakınlarınızla daha kaliteli vakit geçirmiş olacaksınız.

Ev düğünü

Büyük bir bahçeniz mi var? Bahçe düğünü harika olabilir. Evde düğün harika bir seçenek olacaktır. Tabi ki bunun pozitif ve negatif yönleri vardır. Mesela konuklarınız için yeterli imkânlarınız olmayabilir. Yüzlerce konuğun aynı tuvaleti kullanacak olması pek de iyi bir fikir olmayabilir. Bir yemek şirketiyle mi anlaşacaksınız? O zaman mutfağınızda yeterince yer olduğundan emin olmalısınız. Eğer küçük bir arkadaş grubu davet ettiyseniz o zaman samimi bir ev düğünü mükemmel olacaktır.

Bütçe dostu bir düğün 1

Evlilik Sektöründe Yer Alan Firmalar

Sitemize ÜYE OLUN…

Gelin ve Damat Adaylarına kolayca ulaşın…

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtın….

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları sitemize

HEMEN ÜYE OLUN!

Yazımızın bu bölümünde gelinlik markaları hakkında derlediğimiz basın bültenlerini bulacaksınız.

İvana Sert gelinlik Beyaz Butik

İvana Sert, gelinliğini Beyaz Butik’ten seçti

Turizmci, İş adamı Sezer Dermenci ile Maldivler’de evlenen İvana Sert gelinlik tasarımı için Beyaz Butik’in kapısını çaldı.

Beyaz Butik, ünlü modacı İvana Sert için romantik ve sofistike tarzda bir gelinlik tasarlarken ayrıca özel tasarım gelinlikte, İvana Sert’in fiziğini ortaya çıkaran bir model seçildi. Büyük bir özveriyle Beyaz Butik tasarımcısı İlker Bilgi tarafından tasarlanan gelinlik, sosyal medyada da en çok konuşulan konuların başında geldi.

Kaynak; Beyaz Butik

Oleg Cassini 2022 Gelinlik Koleksiyonu Blaze of Love

Oleg Cassini 2022 Gelinlik Koleksiyonu Blaze of Love’ı Sunar

Müzik sesi aşk için yeniden yükseliyor; üç boyutlu çiçekler düğün seremonisini şiirsel bir dünyaya çeviriyor. Oleg Cassini gelinleri bu sezon daha romantik, daha gösterişli, daha modern.

Oleg Cassini 2022 Gelinlik Koleksiyonu

Romantizmin ve tutkunun özünden esinlenerek aşkın alevini yeniden hareketlendiren ‘Blaze Of Love’ koleksiyonu, çiçeklerin özgür ve sıra dışı doğasını referans alıyor. Yenilenen dünya bize yeniden bir arada olmayı vaadederken, Oleg Cassini bizi gizli bahçesindeki gösterişli çiçekleri keşfetmeye davet ediyor.

Kaynak; Oleg Cassini

Mermaid of the Sky

BÉGUM Bridal Design House’da Gökyüzünün Deniz Kızına Dokunuşu

BÉGUM Bridal Design House, yeni koleksiyonunda gökyüzünün güçlü enerjisini saf duygularla aşkı buluşturan gelinlere aktarıyor. Modern minimal çizgiler, ufuk açıcı yeni formuyla sevenlerinin karşına çıkıyor. Rüzgârın ahenginin iki boyutlu modayla buluştuğu “Mermaid of the Sky” koleksiyonu, pilise kıvrımlı volanlarla adeta dans ediyor. Güneşin pırıltılı dünyasından esinlenilen glitter kumaşlar, ipek taftalar gelinlere eşlik ediyor.

Minimal çizgileri trend detaylarla birleştiren, abartıdan uzak tasarımlarıyla gelinliğin formunu bilinenin dışına taşıyan BÉGUM Bridal Design House, gökyüzünün güçlü enerjisini saf duygularla aşkı buluşturan gelinlere aktardığı “Mermaid of the Sky” koleksiyonu ile ufuk açıcı yeni formuyla sevenlerinin karşına çıkıyor.

BÉGUM Bridal Design House Mermaid of the Sky

Bir deniz kızının narinliğini hissederken aynı zamanda bulutların o zamansız hareketlerinde keşfe çıkaran koleksiyon, gökyüzünün maviliğini, güneşin yansımasını ve rüzgârın tatlı esintisini de beraberinde sunuyor. Naif çizgilerin şık, romantik ve cüretkarlığında buluşan tasarımlar, mikado ve organze kumaşın gücünü özel volanla hazırlanan piliselerin detayıyla masalsı bir rüyayı gözler önüne seriyor. Farklı kemer süslemeleriyle ve beyazla mavinin eşsiz uyumunu gelinliklerine taşıyan Bridal Design House, çiçek ve inci gibi detaylarıyla da farkını ortaya koyuyor.

Begum Bridal Design House’un Kurucu ve Tasarımcısı Begüm Salihoğlu’nun imzasını taşıyan koleksiyon, deniz kızının gizemini gökyüzünün enerjisinde ve ışıltısında yansıtıyor.

Kaynak: Begum Bridal Design House

Evlilik Sektörü’nde faaliyet gösteren

KOBİ’lere büyük FIRSAT!

Dijital Medya Kampanyası

Ns Sposa Kış Koleksiyonu ile Düğün ve Davetlerin Gözdesi Olun

Yaza sığmayan düğün ve davetlerde ne giyeceğine karar veremeyenler, NS Sposa kış koleksiyonunun iddialı ve şık kıyafetleriyle kendinden söz ettiriyor. Sezonun en trend renklerini kış koleksiyonunda saklayan Ns Sposa, renklerin sonsuz tonlarını şık detaylarla ön plana çıkarıyor. Kabarık tül kollar, düşük kol ve tek kol alternatiflerini ister yırtmaçlı ister yırtmaçsız modelleriyle sunan Ns Sposa kış koleksiyonu, davetlerin gözdesi olmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kadife, saten ve parıltı pullarla bezenmiş kişiye özel hazırlanan Ns Sposa gece kıyafetleri, rahat hareket alanı sunarken, zarafet ve asilliği ön planda tutuyor.

Kış düğünlerinin kararsızlarını kurtaran gece kıyafetleri

Kıyafet seçiminden dolayı zahmetli bir durum haline gelen kış mevsiminin düğün ve davetlerine, Ns Sposa’nın özel tasarım kış koleksiyonu büyük bir çözüm sunuyor. Kararlı ve kendinden emin tarzlara meydan okuyan Ns Sposa kış koleksiyonu, iddialı ve şık modelleriyle adından söz ettiriyor.

Kış Mevsimine Renk Getiren Gece Kıyafetleri

Sezonun tüm göz alıcı renklerini kişiye özel olarak hazırladığı tasarımlarıyla buluşturan Ns Sposa kış koleksiyonu, şık detayların özenle işlendiği gece elbiselerinde sadelik zarafetle birleşiyor. Kabarık tül kollar, tek kol ve düşük kol detayların ister yırtmaçlı ister yırtmaçsız modelleriyle sunan Ns Sposa, düğün ve davetlere damga vuruyor.

Zarif dantel detayların imza attığı Ns Sposa gece elbiselerinde, sunduğu geniş renk seçeneğiyle kış mevsimine sıcaklık ve renk getiriyor. Kış aylarında düğün ve davetlere katılmayı zahmet olmaktan çıkaran Ns Sposa koleksiyonu, kadife, saten ve parıltılı pullarla işlenmiş kıyafetleriyle asil bir görünümün yanı sıra rahat hareket alanı sunuyor.

Kaynak; NS SPOSA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu