Yayın Ağımız

Ülkemizin en geniş bilgi tabanlı mücevher, takı ve saat portalı.
jewelleryistanbul.com

jewelleryistanbul.com

Ülkemizin en geniş bilgi tabanlı mücevher, takı ve saat portalı.

Ülkemizin takı ve mücevherat alanındaki en ünlü markaları, tasarımcıları hakkında en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye distribütörlerinin ülkemizde satışa sunduğu son model saatler hakkında haberlere yine buradan ulaşabilirsiniz.

Projenin Amacı:

Ülkemizdeki altın, gümüş, mücevher, değerli ve yarı değerli taşlardan, aksesuar ve saat sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, portal sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.

Kimler Yararlanabilir?

Altın, gümüş, pırlanta gibi değerli ve yarı değerli taşlı takı imalatçıları, değerli ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, mücevherat üretimi ile ilgili malzeme ve ekipman üretici ve distribütörleri, aksesuar ve vitrin malzemesi üreticileri/tüccarları, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları, sektörel medya, dernek ve kurumlar.

moda ve ulaşılabilir lüks yaşam rehberi
thetrendandstyle.com

Somut Medya İnternet Ltd. bünyesinde verdiğimiz İnternet Danışmanlığı hizmetimizin başarılı bir başlangıç noktası olan www.jewelleryistanbul.com ‘un elde ettiği başarıyı www.WorldWeddingGuide.com ile devam ettirerek www.theTrendandStyle.com sitesini oluşturduk.

Her biri kendi alnında niş birer organizasyon olan sitelerimizde , konusunda lider ve yenilikçi markaları tanıtmaya devam ederken, gerçekten başarılı çalışmalar imza atarak bağlı bulundukları (yer aldıkları) sektörde ön sıralara çıkan firmaları da desteklemeyi amaç edindik.

Sadece firmadan firmaya (B2B) ticaret olanaklarını değil, aynı zamanda firmadan tüketicilere (B2C) doğru ticaretinde gelişmesine yönelik olarak tasarlanan sitemizde , münferit ziyaretçiler üye olan firmalar ve ürünleri hakkında yorumlarını bırakabilecekler. Ziyaretçilerimiz Forum bölümümüz kanalıyla moda dünyasındaki trendler hakkında fikir alış-verişinde bulunabilecekler.

Sitemiz içeriğini Yaşam Tarzı, Yüksek Teknoloji, Seyahat ve Lüks Tüketim Maddeleri şeklinde özetleyebiliriz. Yukarıda sayılmış ana başlıklarla alakalı alt başlıklar ile konular detaylandırılmaktadır.

Lüks tatil beldelerinden, dünyaca tanınmış SPA merkezlerine, ses ve görüntü aletlerindeki son gelişmelerden, son teknolojiyle üretilmiş motorlu araçlara, tasarım harikası mücevherlerden , haute couture çalışmalara geniş bir yelpaze sizleri bekliyor.

Vakit geçirmeden Moda ve Trendin belirlendiği yeni dünyadaki yerinizi alın !

jewelrytrendsetter.com mücevher ve saat sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.
jewelrytrendsetter.com

jewelrytrendsetter.com

jewelrytrendsetter.com mücevher ve saat sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

jewelrytrendsetter.com mücevher ve takı üretimine ilişkin altın, gümüş, elmas, değerli ve yarı değerli taşlar, kıymetli taş ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, yan sanayi malzeme ve ekipman üreticiler, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları, vitrin malzemeleri ve aksesuarlar, sektörel dergiler, dernek ve kuruluşların iletişimlerinin, haber ve basın bültenlerinin yayınlanabileceği bir dizindir.

weddingtrendsetter.com evlilik ve düğün sektörü haberleri ile ilgili yerel ve uluslararası firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.
weddingtrendsetter.com

weddingtrendsetter.com

weddingtrendsetter.com evlilik ve düğün sektörü haberleri ile ilgili yerel ve uluslararası firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

weddingtrendsetter.com özellikle gelinlik, damatlık, davetiye, nedime elbiseler, düğün takıları, saat, alyanslar, düğün pastaları, balayı alternatifleri, düğün organizasyonları, vs konularında çalışan firmaların iletişim , haber ve basın bültenlerinin yayınlandığı uluslararası bir platformdur.

Gelin ve damatlar yorucu geçen evlilik hazırlıkları süresini weddingtrendsetter.com ile çok daha kolay atlatabilirler. Aynı zamanda şirketler ürün ve hizmetlerini uluslararası alanda tanıtım imkanı ve yeni pazarlama fırsatı bulabilirler. weddinggtrendsetter.com Gelin ve Damatlar için vazgeçilmez bir referans kaynağıdır.

Başa dön tuşu