Markalar

Corvus Travel

0.0
  1. Home
  2. »
  3. BALAYI
  4. »
  5. Corvus Travel
Markalar 1
Markalar 2
Markalar 3
Markalar 4
Markalar 5
Markalar 1Markalar 2Markalar 3Markalar 4Markalar 5
Adres:
Türkiye
Açıklama:

Kültür Turizmi, Kültür Üzerine Yoğunlaşmalı
Birincil amacımız, gezdiğimiz yerleri en iyi şekilde ve doğru tanıtmak. Bu yüzden kadromuzu en tecrübeli ve kalifiye insanlardan seçeriz. Para değil, kültür paylaşımı odaklıyız. Gezdirdiğimiz mekanlara her gittiğimizde zevk alan, öğrenmeye devam eden ve bildiklerimizi paylaşmaktan mutlu olan insanlarız. Gittiğimiz bölgenin başarılı yerel rehberlerinden de destek alarak, konuklarımıza, o şehri, bizzat orada yaşayan birisinin gözünden görme fırsatı da sunarız.
Kendimizi tüccar değil, kültür rehberi olarak tanımladığımızdan, tur programlarımızı ek gelirler sağlama amacıyla değil, size ortamı en iyi tecrübe ettirecek biçimde hazırlarız.
Gezdiğimiz Yerin Tam Olarak Tadını Çıkarmak
Kendimiz bir bölgeyi, kültürü en mükemmel şekilde nasıl yaşamak istersek, size de aynı derinlikte ve güzellikte yaşatmayı hedefleriz. Hiç bir özel detaydan ve güzellikten mahrum kalmaksızın.

Bu nedenle programımıza en can alıcı yerleri dahil ederiz. Mutlaka tadılması gereken, kaçırılmayacak ortamları, hisleri yaşayabilmeniz için gereken fırsatları sağlarız. Koşturarak değil, bölgenin tadını çıkararak, kültürün keyfine vararak, ortamın atmosferini yaşayarak, zevkine vararak gezeriz.
Kusursuz Hizmet, Uzun Soluklu ve Sağlam İlişkiler
Bize emanet ettiğiniz tatil süresinin değerini çok iyi biliyoruz. Bu sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Kalitemiz en az söz verdiğimiz düzeyde olur. Çünkü, uzun vadeli düşünüyoruz. Her geziye çıkmak istediğinizde ilk tercihiniz olmayı amaçlıyoruz. Ümitlerinizi, heveslerinizi kırmıyor, sizi en yüksek düzeyde mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

Ana ilkelerimiz; dürüstlük, açıklık ve devamlılık. İşimizi ciddiye alıyoruz. Bu nedenle yıllardır Almanya gibi yüksek standartları olan ülkelerden turistler tekrar tekrar bizimle Türkiye turlarına katılmaya devam ediyor.

Asla vazgeçmeyeceğimiz kuralımız: A'dan Z'ye mükemmellik. Rehberden programa, otelden otobüse, mola yerlerinden sizi zorlamayan yürüme mesafelerine kadar her şeyi ince ince planlıyoruz. En iyisini en uygun fiyatla sunmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede konuklarımızla her zaman uzun soluklu ve sağlam ilişkiler kurmayı başarıyoruz.

Çalışma tarzımız hoşunuza gittiyse, bizimle mutlaka bir geziye çıkın. Amacımız, şimdiye kadar hiç yaşamadığınız kadar kusursuz ve özel bir deneyim yaşatmak. Hem de her defasında.

Ceyda Can ve Evren Açıkel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu