Makaleler

Davetiye ve düğün hediyeleri

Davetiye ve düğün hediyeleri…

Belki siz arkadaşınız ya da ailelerinizin gelecekte düğününü planlamakla görevlendirileceksiniz; çünkü sizde bunu yapacak coşku ve irade ve düğün hazırlığında son moda davetiyelerin ve ayrıcalıkların nasıl yapılacağına dair bazı fikirleriniz var.

Düğün konseptine uyacak bir mekan ayarlamalısınız, bu çift ve konukların kendilerini rahat hissedecekleri bir iç veya dış mekan olabilir.

Bazılarımız, konukların farklı yerlere gitmesini önleyemek, zaman kazanmak amacıyla , nikah resepsiyonu ve düğünü aynı mekanda yapmak isteyebilirler.

Özellikle düğün davetiyesi seçtiğiniz mekan ve konseptine uygun olarak tasarlanmalı. Eğer bir balo salonunda düğün yapılacaksa, ozaman daha büyük, beyaz veya şampanya renginde , gümüş veya dore renkli veya kabartmalı kaligrafik bir yazı stili ile davetlililerin isimleri yazılmalı.Belki bir deniz kenarında daha samimi bir atmosfer sectiniz, deniz temalı davetiye deseni olabilir, belki bir kır bahçesi veya çiftlikte düğününüzü  düzenliyorsunuz, ozaman davetiyelerinizi gün çiçekleri veya başak taneleri ile süsleyebilirsiniz.

Konukların dikkatini çekecek en iyi düğün pastasını, çiçekleri, ve espirili hediyeleri bulmanız gerekir.

Eğer belirli detaylar hakkında daha fazla ve daha net bilgi istiyorsanız, internette araştırın mutlaka düşündüğünüzü bulacaksınız.  Modaya uygun ve konukların ilgisini çekecek büyüleyici hediyeler yaratmanız gerektiğini unutmayın.
Davetinizin iyi organize edildiğini ve çok ”büyük bütçe harcadığınız” bir düğün partisi olduğunu söyleyecekler.

Davetlilere, minyatür şarap şişeleri , minik fotograf makinesi ve mücevher kutusu gibi en zarif hediyeleri verin. Davetlilere kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayacak hatıralar sunmalısınız. Ayrıca işin paketleme tarafı var, şık paketler hediyeleri eşsiz ve değerlerinden daha değerli kılar.

Ufkunuzu açın ve son moda davetiye ve hediyelikleri düşünün.

Davetiye ve düğün hediyeleri…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu