Makaleler

Düğün Davetiyesi Deyip De Geçmemek Gerek!

Düğün Davetiyesi…

Evleniyorsunuz!

Mutlu bir geleceğe adım atarken, yanınızda görmek istediğiniz insanlara, yeri ve tarihi bildirmek için, içinize sinen bir davetiyeye ihtiyacınız var. Öyle bir düğününüzün davetiyesi olmalı ki, hem düğün konseptine uysun, hem de davetlilerin yüzünde hoş bir tebessüm oluştursun. Eh bu güzel günün teferruatı da bol olacak elbet! Onca düğün davetiyesi arasından , sizi yansıtan, ruhunuza uygun bir davetiyeyi nasıl bulacaksınız?

Eğer anısı olacak, hem de benden bir şeyler taşıyacak bir düğün davetiyesi arayışındayım diyorsanız, son zamanların trendini tercih edebilirsiniz. Gelin adayının ayakkabısının altına yazılmış düğün yeri ve tarihini gösteren bir fotoğraf, güzel bir düğün davetiyenizin alternatifi. Üstelik oldukça anlamlı! Kış düğünü yapacaksanız, kar tanesi şeklinde bir davetiye bastırabilirsiniz.

Kumsalda, deniz kenarında bir düğün yapacaksanız, turkuaz veya mavi beyaz renklerde, denizyıldızı ile süslenmiş bir düğün davetiyesi, daha düğün başlamadan insanları havaya sokmak için yeterli olacaktır. Haberlere oldukça meraklı olan çiftler için, son dakika: evleniyorlar baskılı bir düğün davetiyesi, konuklarınızı eğlendirecek ve şaşırtacaktır. Düğün tarihinin işaretlendiği bir takvim üzerine basılan resminizle, davetlilerinize hoş bir anı bırakabilir, aynı şekilde, kumaş bir peçete üzerine yazılabilen düğün tarihi ile sevdiklerinizin evinde bir parçanızı bulundurmayı garantileyebilirsiniz.

Bu sıra dışı seçeneklerin yanında, sade ve klasik modeller de var elbette. Kelebekli, dantelli, iç içe geçmiş birçok davetiye modeli bulmak mümkün. Evleniyorsak ne olmuş, büyümek zorunda değiliz ki diyenler içinse en sevdikleri çizgi film karakterlerinin yer aldığı düğün davetiyelerinden tercih etmek mümkün.

Davetiye seçmek zor iş. Önemli olan, sizi yansıtan, seneler sonra bile baktığınızda içinizi ısıtacak ve davetlilerinizin de yüzünü güldürecek, anı olacak bir alternatif seçmek ki, çok şanslı olduğumuz bir konu, geçmişe bakarsak düğün davetiyesinin konusundaki uçsuz bucaksız çeşitlilik…

Rengârenk, her konsepte uygun binlerce davetiye alternatifi, mükemmel bir düğün isteyenler için, mükemmel bir başlangıcın ilk ayağını oluşturuyor. Doğru seçimi yaptıktan sonra ise, geri kalan tek şey, düğün davetiyelerinizi postaya vermek, işte hepsi bu kadar!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu