BalayıBültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçinUncategorized

Hayallerinizi Süsleyen Düğün Mekanı Kalamış Wyndham Grand ‘ta Hayat Buluyor !

Hayallerinizi Süsleyen Düğün Mekanı Kalamış Wyndham Grand ‘ta Hayat Buluyor !

Hayalinizdeki Düğün Kalamış Wyndham Grand Istanbul Hotel’de Gerçeğe Dönüşüyor

Modern mimarisi ile Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand Istanbul Hotel ile düğün mekanı olarak Kalamış’ın romantik marina manzarasına karşı masalsı düğününüz gerçekleştirilsin.

Bırakın uçsuz bucaksız romantik deniz manzarasında hayatınızın aşk dolu kararınızı alırken, otelin profesyonel ekibi, konuklarınıza lezzetli yemekler ikram etsin.

Düğününüz ister gün batımında havuz başında olsun, isterse görkemli mimarisi ile balo salonunda, konuklarınız eşliğinde imzalarınızı atarken, unutulmaz anların manzaraya karşı keyfini çıkarın.

Hayallerinizi Süsleyen Düğün Mekanı Kalamış'ta Hayat Buluyor
Hayalinizdeki Düğün Mekanı Kalamış Wyndham Grand Istanbul Hotel’de

Gelin ve damat adayların otelin ödüllü şefinden Mehmet Yalçınkaya’dan seçecekleri lezzetli menüler misafirlerin başını döndürecek. Çiftler menülerini hayal ediyor ve şefin tasarımı ile menü gerçeğe dönüştürülüyor.

Bu arada unutmayalım düğünlerin en önemli tasarımı düğün pastasıdır. Burada çiftlerin beğenecekleri görsellik Şef Sedat Yaman’ın usta ellerinden çıkıyormuş. Oteli görmüş birisi olarak Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel çok minimalist ve sade çizgisi ile modern şıklığı bir araya getirmiş.

Düğününüzden sonra en yakınlarınız ile kutlamak isteyebileceğiniz ”After Party” için teras harika bir mekan olacaktır. Gecenin geç saatlerine kadar süren eğlenceniz için sevdikleriniz ile geçirebilirsiniz.

Bu özel günde görmüş olduğunuz gibi bütün hünerlerini sizler için sergileyen mekan, siz değerki misafirlerini ağılamaktan gurur duyar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu