Markalar

Lazzoni Hotel Beyoğlu

0.0
  1. Home
  2. »
  3. DÜĞÜN HAZIRLIKLARI
  4. »
  5. Lazzoni Hotel Beyoğlu
Adres:
Sütlüce Mahallesi, İmrahor Cd. No:14, Beyoğlu/İstanbul, İstanbul, Türkiye 34445
Açıklama:

Lazzoni Hotel Beyoğlu

Evlilik ve düğün hazırlığı yapan çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hazır olan Lazzoni Hotel, denize nazır konumlandırmasıyla ideal bir seçenek. Beyoğlu Haliç Bölgesinde, 550 m2 alan ile en büyük düğün salonu özelliğine sahip. Balo salonunda düğün yemeği olarak 400 kişi kapasite, sabahın erken saatlerine kadar sürebilen after party organizasyonlarında 600 kişiye kadar misafir ağırlamaya müsait.

Lazzoni Hotel ’in evlenecek çiftler için hazırladığı standart süsleme paketi olduğu gibi çiftlerin taleplerine göre “hayaller”deki düğün, baştan sona organize edilebiliyor.

Lazzoni Hotel in çiftlere sunduğu hizmetler, yalnızca düğün veya nişan mekanı, yemeği değil! Zengin menüler (Altı farklı menü seçeneği), süsleme alternatifleri, dışarıdan organizasyon şirketi getirebilme, wedding planner hizmetine ek olarak balayı odasında ücretsiz konaklama ve kahvaltı, ücretsiz gelin hamamı, damat adayına ücretsiz tekne turu, Lazzoni Mobilya’dan indirim çeki de dahil.

Hizmetler, gelin ve damadın aileleri ile davetlileri de kapsıyor. Düğün günü, gelin ve damadın ailelerine ayrı ayrı birer oda tahsis edilirken düğün akşamı otelde konaklamak isteyen davetlilere indirimli fiyatlar sunuluyor.

Contact Information
Web site:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu