Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Düğün organizasyonları başlıyor …

Birbirinden stil sahibi ve göz kamaştırıcı abiye elbise seçenekleri...

Düğün organizasyonları başlıyor …

Düğün mevsimi ve yaz sezonu derken, her hafta sonu bir başka düğün organizasyonuna ve davetlere katılarak yeni kıyafet seçimi yapmak demek.

Katılacağınız özel kutlama ve davetler için en önemli kurtarıcınız, n11’den sipariş edeceğiniz şık ve göz alıcı abiye elbise kreasyonları olacak.

Nişan ve özel davet sezonunun açılmasıyla birlikte tarz sahibi elbiseler görücüye çıkıyor. Koleksiyonlarda, kır ve kumsal partilerinden, havuz başı kokteylleri, balo salonlarında düzenlenecek ihtişamlı ve görkemli düğünlere kadar giyebileceğiniz birçok elbise alternatifi bulunuyor.

Kır düğünü için uçuş uçuş şifon etekleri ile narçiçeği tonlarındaki seçimler ideal olabilir, belki de iddialı otel davetleri için daha güçlü ve çarpıcı olan kırmızı rengin gücünü kullanabilirsiniz. Diğer yandan ister gece ister gündüz davetleri olsun, yaz davetlerinin vazgeçilmezi olan romantik çiçekler ile bezenmiş elbiseler kurtarıcınız olacaktır.

Güneş görmüş hafif bronz tenle uyumu tartışmasız olan açık renkler, zarif ve sadelikten yana elbise arayışında olanların ilk tercihler olurken, plaj düğünlerinin kahramanları fuşya, turucu ve turkuaz renkli elbiseler oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir