BültenlerEDİTÖRÜNÜZDENGelin Adayları İçin

2019 Gelinlik Modelleri ve Ünlü Gelinlik Mağazaları

Düğün sezonu yaklaşıyor ve 2019 gelinlik modelleri ünlü gelinlik mağazaları tarafından birer birer sergilenmeye başladılar.

Oleg by Oleg Cassini ’19 Collection

Oleg Cassini gelinlik moda evi tarafından hazırlanmış 2019 gelinlik koleksiyonu hemen tüm düğün temalarına uygun olarak tasarlanmış.

Kır düğünü, kumsal düğünü, kraliyet düğünü veya minimal nikah törenleri… Gelin adayının Oleg by Oleg Cassini koleksiyonunda bulamayacağı bir gelinlik yok.

2019 Gelinlik Modelleri ve Ünlü Gelinlik Mağazaları

Tamamen ipek saten kumaştan hazırlanan modern ball gown kesimli gelinlik modelleri, gelinliğinde modern tasarım arayan gelin adayı için ideal. Klasik gelinlik modeli tercih eden gelin adayları için A kesim hazırlanmış ancak uygulanan nüanslarla trend görünüm kazanan organze tül ve hafif dantellerle tasarlanmış gelinlik modelleri floral detaylara sahip. 2019 Gelinlik modelleri fiyatları ise Oleg by Oleg Cassini koleksiyonunda 1.995 TL’den başlamakta. Oleg Cassini mağazaları 2019 ilkbahar /yaz gelinlerini beklemekte.

Dünyaca ünlü gelinlik tasarımcısı Viola Chan, 2019 gelinlik trendlerini belirledi: Cesur, gösterişli ve ikonik.

2019 Gelinlik Modelleri ve Ünlü Gelinlik Mağazaları

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla düğün hazırlıkları da yoğunlaşmaya başlıyor. Tatlı bir telaş içindeki gelin adayları için Oleg Cassini gelinlik modelleri Viola Chan tarafından hevesle ve ustalık gerektiren dokunuşlarla hazırlandı. Viola Chan for Oleg Cassini gelinlik modelleri victorian , romantik , retro , hafif renkli olarak tasarlanmış. Geleneksel, saraylı gelinlerden başlayarak özgür ruhlu bohemlere, deniz kızından modern çağ prenseslerine kadar geniş bir yelpazede tasarlanmış gelinlikler, 2019 yılının gelinlik trendlerini yansıtıyor.

Yeni nesil gelinler için zamanın ötesinde gelinlik modelleri: Project.Bridal

Yeni nesil gelinler için tavsiye edebileceğimiz bir gelinlik moda evi olan Project.Bridal, özgün, modern ve benzersiz gelinlik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Geleneksel terzilik anlayışına uygun olarak tüm modelleri elde dikilen Project.Bridal’in 2019 koleksiyonu için klasik dantel yerine sofistike dokular ve son derece değişik desenlere sahip modern işlemeler tercih edilmiş.

2019 Gelinlik Modelleri ve Ünlü Gelinlik Mağazaları

Marka bilinirliği her geçen gün artan ve yeni nesil gelin adayları tarafından tercih edilen Project.Bridal, 2019 gelinlik modellerini iddialı takı ve saç aksesuarlarıyla desteklemiş. El işlemesi duvak modelleri, tül eldiven ve kemerler gibi detaylar gelin adaylarının gerek kır düğünü gerekse plaj düğünü gibi değişik alternatif mekanlarda kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyor.

Düğün mevsimi açılıyor ve gelinlik moda evleri yeni gelinlik modellerini tanıtıyorlar. Ancak bu arada gelin iç çamaşır firmalarını da unutmamak gerekiyor. İşte ülkemizin ünlü gelin iç çamaşır firmalarından Penti’nin Bridal Koleksiyonu

2019 Gelinlik Modelleri ve Ünlü Gelinlik Mağazaları

Gelin adayları için tavsiye edebileceğimiz bir firma olan Penti, iç giyim, ev giyim ve aksesuarlardan oluşan Bridal Koleksiyonu ile yaz gelinlerinin en büyük yardımcısı.

Düğün günü ve balayında gelinlerin en büyük yardımcısı olan Penti Bridal Koleksiyonu, büstiyer ve jartiyer tasarımları yanı sıra saten kumaşlardan üretilmiş pijama ve gecelik takımlarıyla düğün hazırlıkları tamamlayıcısı oluyor.

Düğün sezonu başlarken, gelinlik arayışında olan gelin adayları için yardımcı olabilmek ümidiyle bazı gelinlik firmaları hatırlatmak istedik;

İstanbul, Kadıköy Gelinlik Moda Evleri;

Gülşen Pehlivan Modaevi, Lady Moda Evi, Nas Moda, Egenur Moda Evi, ​Atelier Mila

İstanbul, Fatih Gelinlik Mağazaları;

Alisse nuerA Gelinlik, Avşar Gelinlik, İğne İplik Moda, Seval Gelinlik

İstanbul, Bakırköy Gelinlikçiler;

White House Moda Evi, Seba Gelinlik, Mira Gelinlik, Serap Sezgin Haute Couture

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu