BültenlerDüğün HazırlıklarıEDİTÖRÜNÜZDEN

Evlilik hazırlığı yapanlara faydalı öneriler

Bu yazımızda evlilik hazırlığı yapanlara faydalı öneriler hazırlamaya çalıştım. Evlilik sektöründe yer alan ünlü markaların basın bültenlerinden derlediğimiz bu tanıtım yazısı umarız sizlere yardımcı olur.

Her zaman olduğu gibi önceliği yine kadınlara, yani gelin adaylarına verelim ve Project.Bridal 2019 gelinlik tasarımları hakkında bilgi verelim.

Evlilik hazırlığı yapanlara faydalı öneriler 2019 gelinlik tasarımları

Farklı olmaya özen gösteren, stil sahibi kadınlara uygun özgün, modern ve benzersiz gelinlikler tasarlama gayreti içinde olan Project.Bridal markası, yeni nesil gelinler için 2019 gelinlik tasarımlarında ağırlıklı olarak romantizme yer vermiş.

Marka, sadece gelinlik tasarımında değil ama aynı zamanda gelin adayları için, gelin başı yapımında kullanılmak üzere saç ve takı aksesuarlarında da iddialı.

İstanbul’da bulunan gelin adayları için eski geleneklerimizi yaşatabilecekleri bir adresi hatırlatmak istedik. Wish More Hotel İstanbul da Gelin Hamamı!

Evlilik hazırlığı yapanlara faydalı öneriler Gelin Hamamı

Wish More Hotel İstanbul, geleneksel gelin hamamı keyfini yaşatabilmek için harika bir Gelin Hamamı organizasyonu hazırlamış. 12 Kişiden, 25 kişiye kadar hazırlanmış bu hizmet paketi kişi başı TL. 225.- fiyatlardan başlıyor.

Beş yıldızlı otel konforunda, geline özel kese ve köpük masajı içeren bu Gelin Hamamı ritüelinde misafirler de unutulmamış. Misafirler için uygulanacak özel el ve ayak masajlarına zengin bir yemek ve içecek menüsü eşlik etmekte.

Ramsey Erkekleri, yaz düğünlerinde farklı!

Evlilik hazırlığı yapanlara faydalı öneriler RAMSEY ‘Tuxedo Koleksiyonu’

Şimdi sıra beylerde. Damatlık konusunda ülkemizin önde gelen markalarından Ramsey, “Tuxedo Koleksiyonu” ile özellikle yaz düğünleri için damat adaylarının farklılıklarını ortaya koymalarına yardımcı oluyor.

Şal desenlerine sahip, jakarlı kumaşlar kullanılarak tasarlanan siyah klasik smokin takımlar modern kesimlere sahip. Smokin takımlar için klasik yaka ve manşetli gömlekler, desenli ve kontrast renklere sahip papyon ve hatta kravatlar tavsiye ediliyor.

Evlilik hazırlığı yapan gelin ve damat adaylarının hizmet alım trendleri!

Evlenirken kuaför, makyaj ve çiçek seçimi son dakikaya kalıyor!

Ülkemizin hizmet konusunda en tanınmış online platformu olan Armut.com’un, Haziran 2018 – Haziran 2019 dönemini kapsayan düğün ve nişan organizasyonları hakkında elde ettiği verileri sizlerle paylaşmak istedik. Yapılan bu araştırmaya göre kuaför, makyaj ve çiçek seçimi evlenirken hep son ana bırakılıyor. Özellikle İstanbul’da düğün masraflarını oldukça yüksek olduğu açıklanırken, düğün fotoğrafçısı için ortalama TL.1200,-, gelin makyajı için ortalama olarak TL.350,- ödendiği anlaşılmış. Site üzerinden alınan talepler incelendiğinde kullanıcılara en ucuz tekliflerin İzmir’den verildiği görülmüş.

Evlilik hazırlığı yapanlara faydalı öneriler hazırlarken balayı seçeneklerinden bahsetmemek olmaz.

Unutulmaz bir balayı için öneriler

Setur’un kişiye özel hizmetleri arasında yer alan SeturSelect, 2019 balayı trendlerini 4 ana grupta değerlendirmiş. Damak lezzetinden vazgeçemeyenler için Gurme, macera tutkunları için Macera, tropik ada seyahati planlayanlar için Romantik ve son olarak gemi yolculuğu sevenler için Cruise rotaları.

İtalya’nın Toskana bölgesi, güneybatı Fransa’nın Bordeaux ve Fransa’nın Alsas bölgesine ilave olarak Portekiz mutfağı Gurme balayı paketinin en önde gelen tavsiyeleri. Afrika’nın dünyaya açılan kapısı Kenya, Tanzanya’nın Kilimanjaro bölgesi ve güney yarım kürenin buzullarla kaplı kıtası Antarktika balayı seçenekleri arasında Macera arayan yeni evlilere tavsiye edilen balayı paketi. Tropik ada tercihlerinden oluşan Romantik Balayı Paketi içerisinde Maldivler, Koh Samui, Seyşeller ve Zanzibar sayılabilir. Balayında deniz tutkunları için hazırlanan Cruise rotaları için Regent Seven Seas, Silversea, Compagnie du Ponant gemileri ve Oceania Cruises tercih edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu