BültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Son Düğün Trendleri 2019

Yavaş yavaş yaklaşan kış mevsimi ile birlikte, gelecek yılın son düğün trendleri belli olmaya başladı. Bu yazımızda sonbahar – kış son düğün trendleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Son Düğün Trendleri ‘Kalamış Wedding Fest 4’te

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in ev sahipliğinde; 29 Eylül Pazar günü, dördüncü kez gerçekleşecek olan ‘Eğlence’ temalı “Kalamış Wedding Fest 4”, en son düğün trendlerini bir arada keşfedebileceğiniz tek adres…
Evlilik hazırlığında olan, hayallerindeki düğün için A’dan Z’ye her ayrıntıyı planlamaya başlayan çiftlerin beklediği festival “Kalamış Wedding Fest” başlıyor!
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve yalnızca bir gün gerçekleştirilecek “Kalamış Wedding Fest”, 29 Eylül Pazar günü 10:00-19:00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. 19:00’da başlayıp 22:30’a kadar sürecek olan After Party ise adeta bir evlilik provasına dönüşecek. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de düğün yapacak çiftler, Kalamış Wedding Fest’te hayallerindeki düğünün ve ardından yaşanacak partinin tüm detaylarını bire bir görme imkanına kavuşacak.

Son Düğün Trendleri 2019 Kalamış Wedding Fest 4
Son Düğün Trendleri 2019 Kalamış Wedding Fest 4

Hem Eğleniyoruz Hem Evleniyoruz

Bu yıl ki temanın “Eğlence” olarak belirlendiği Kalamış Wedding Fest’te yer alacak ünlü markalar ve sponsorlar, kendi standlarında da çiftler için özel tanıtımlara imza atacak. “Düğün Provası Gibi Festival”de 2020’nin trend düğün ve After Party müziklerinden oluşan gecede çiftler hem eğlenecekler hem de düğün müzik listesi hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Evlilik hazırlığındaki çiftlerin tatlı heyecanına ortak olabilmek adına yola çıkan bu büyük organizasyon; kuyumcudan gelinliğe, dekorasyondan dans derslerine, davetiyeden fotoğrafçıya, müzikten pastaya kadar düğüne dair her trendin bir arada görülebileceği tek adres olması açısından da anlamlı… Ayrıca festivale özel olarak onaylanan düğünlerde % 25 indirim uygulanacak.

Masalsı Düğünler İçin Elite World Hotels

Masalsı Düğünler İçin Elite World Hotels
Masalsı Düğünler İçin Elite World Hotels

Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Hotels; gelin ve damat adaylarının hayallerini süsleyen masalsı bir düğün için hazır.

Düğün organizasyonunun başlangıcından bitişine kadar olan süre içerisinde her detayı düşünerek, seçkin hizmet veren personeli çiftler için en büyük yardımcı oluyorlar. İhtişamlı ve konforlu balo salonları, sahip oldukları açık alanlar ile düğün törenleri yanı sıra kına davetleri de kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Elite World Hotels’de düğün törenini gerçekleştiren çiftler Elite World Sapanca Hotel’de ücretsiz 2 gece balayı konaklaması kazanıyorlar.

Sonbaharın Romantik Gelinlerine Trend Önerileri

Ünlü gelinlik markası Oleg Cassini, sonbahar gelinleri için hazırladığı 2019 sonbahar kış koleksiyonuyla son derece iddialı.

Sonbaharın Romantik Gelinlerine Trend Önerileri
Oleg Cassini tarafından tasarlanmış 2019 yılı kış gelinlikleri

Yaz düğünü sezonu yerini sonbahar-kış düğünlerine bırakırken sonbahar ve kış gelinlik modelleri vitrinlerde görülmeye başladı. Bu sezon retro, minimalist, cepkenli, üç boyutlu, maskülen kalıplarıyla tüm gelin adaylarına uygun modeller koleksiyonda yer almakta.

Bu yılın gelinlik modasında kol detayları ön planda yer alırken, uzun kollu gelinlikler tül üzerine dantel işlemeler ve çiçek motifleriyle tasarlanmış.

Saten gelinlikler sonbahar ve kış aylarında daha fazla tercih edilecek. Klasik beyaz renk yerine sonbahar tonlarından esinlenerek tasarlanan pastel ve nude gelinlikler, simli ve inci detaylı işlemelerle zarif bir görünüm kazanıyor.

Yaz düğünlerinin sona ermesiyle birlikte balo salonları, otel ve saraylar sonbahar ve kış düğünlerine uygun düğün mekanları olarak tercih edilecekler. Bu nedenle kabarık eteklerle tasarlanmış balo tarzı gelinlikler 2019 – 2020 kış sezonu gelinlik trendleri arasında yer alıyor.

Oleg Cassini tarafından tasarlanmış 2019 yılı kış gelinlikleri omuzlarda veya kollarda kullanılan tüy detaylar, payet ve ışıltılı işlemelerle dikkat çekici. Pelerinli kış gelinlikleri de uzun veya kısa olarak kullanılabilecek pelerinler ile tek parçada farklı görünüm kazanma şansı veriyor.

Cacharel Smokinler; Zamansız Klasik

Cacharel Smokinler; Zamansız Klasik
Cacharel Smokinler; Zamansız Klasik

Cacharel Smokinler, kaliteli kumaşları ve dikimdeki modern detayları ile elegan görünüme sahip olmak isteyen damatlar için.

Saten öğe barındırmadığı için gündelik yaşamda da şık bir takım elbise olarak kullanılabilen smokinler damat adaylarının tercihi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu