BültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Peki ya mutfak markaları ?

Gelin ve damat adaylarını, yeni evlenen dostlarına hediye alacakları, çeyiz telaşındaki gelin adaylarını, yaşam alanlarını yenileyenleri yakından ilgilendireceğini düşündüğümüz bir haber bültenimiz var bugün.

Ülkemizin tanınmış mutfak markaları ndan son haberler.

Türkiye’de ilk ve tek doğal granit ürünleri Jumbo ile mutfaklarınızda…

Mutfak hazırlık grubunun önde gelen markalarından Jumbo, yiyeceklerimize lezzet katarak sofralarımıza getiriyor.

Türkiye’de ilk ve tek doğal granit ürünleri Jumbo kalitesiyle üretiliyor. Tek bir taş bloktan kesilmiş olan her Jumbo Doğal Granit ürünü eşsizdir.

Doğal Granitten hazırlanmış ürünler, alışık olduğumuz tavalardan daha fazla ısı tutuğu gibi, bu ısıyı yavaşça geri verdiğinden yiyeceklerin besin değerlerinin korunmasını sağladığı gibi tadını da korumaya yardımcı oluyor.

Mutfak hazırlık grubu ile yiyeceklere lezzet katan Jumbo, yeni ürünleriyle bu lezzeti sofralara da taşıyor.
Türkiye’de ilk ve tek doğal granit ürünleri Jumbo ile mutfaklarınızda…

Züccaciye grubuna kattığı yeni koleksiyonu Marvel ile bayram sofralarına renk ve estetik katan GoldMaster kalabalık sofralar için her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Tamamen sağlığa zararsız maddelerden imal edilmiş koleksiyonda organik boya kullanıldığı için renklerdeki canlılık uzun süre muhafaza edilebiliyor.

GoldMaster, züccaciye grubundaki şık koleksiyonu Marvel ile bayramı karşılamaya hazırlanıyor.
GoldMaster, züccaciye grubundaki yeni koleksiyonu Marvel ile neşe dolu bayram sofralarına renk ve estetik katıyor.

899TL’den satışa sunulan ve 97 parçadan oluşan koleksiyonda on ikişer adet yemek, servis ve pasta tabağı ve çorba kasesiyle birlikte iki adet kayık tabak salata kasesi, tuzluk, biberlik, peçetelik, sosluk ve peçete halkası bulunuyor. Koleksiyonun içinde ayrıca altışar kişilik çay-kahve takımı da yer alıyor.

Dünyanın ev perakendesi konusunda tanınmış markası Crate and Barrel, sonbahar için kaçırılmayacak bir kampanya hazırlamış.

Tasarım ve işlevselliği bir arada sunan Crate and Barrel, şık ev dekorasyon çözümlerini ( Ev ürünlerine; aydınlatma, halı, mutfak, sofra, dekorasyon, aksesuar, saklama, düzenleme, dış mekan, banyo ve yatak tekstili grupları dahildir.) 1 Eylül-31 Ekim 2015 tarihleri arasında mağazalarında sizlerin beğenisine sunuyor.

Crate and Barrel’dan cazip sonbahar kampanyası
Tasarım ve işlevselliğin bir arada sunulduğu şık ev dekorasyonu çözümleri…

Kampanya kapsamında müşteriler, mobilya alışverişlerinden kazandıkları hediye çeklerini, ev ürünlerinde; ev ürünlerinden yapacakları alışverişlerinden elde ettikleri hediye çeklerini ise mobilya alışverişlerinde kullanabilecekler.

Kampanya detayları için en kısa sürede sizleri Zorlu Center, Akasya Acıbadem, ve İstinyePark mağazalarına uğrayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu