Düğün Hazırlıkları

Sonbahar düğünü önerileri ….

İçinde bulunduğumuz sonbahar mevsimi birçokları tarafından düğün töreni için tercih edilmese de , bültenimizde yer alan ülkemizin üç seçkin düğün mekanı hakkında yazılanları okuduğunuzda sonbahar düğünü yapmak sizin için de son derece cazip hale gelecek.

Akdeniz’in ılık rüzgarı eşliğinde yeşilin maviyle buluştuğu, dağların denizle kucaklaştığı son derece romantik bir atmosfere sahip D-Resort Göcek evlenecek çiftlerin yanı sıra misafirlerin de unutamayacakları bir sonbahar düğünü vaat ediyor.

Büyüleyici bir dağ manzarasına sahip olan D-Resort Göcek, özel plaja beş dakikalık yürüme uzaklığı ve limana 100 metre yakınlığı ile çok avantajlı.

Düğün mekanı olarak seçilmesi halinde, evlenecek çiftler denizin hemen yanındaki çimenleri üzerinde gerçekten masalsı bir düğün atmosferine sahip olacaklar.  Gelin ve damat adaylarının karar vermekte zorlandıkları balayı destinasyonu seçimi için de ideal olan D-Spa Göcek’te vitality havuz, iki özel abachi sauna yanı sıra buhar odası, buz istasyonları, dinlenme süitleri ve tabii ki Türk Hamamı’nın unutulmadığı özel bir kat bulunmakta. Bu kat tamamen geleneksel Asya masajlarına ayrılmış durumda. Düğün ertesi yorgunluğunuzu atabilmeniz için bundan daha uygun bir yer düşünemiyoruz.

Yalnız sonbahar düğünü değil tüm mevsimler için ideal bir düğün mekanı…  D-Resort Grand Azur !

“Her mevsim tatilin adresi” olan D-Resort Grand Azur, gelin ve damat adaylarına Marmaris’in doğal güzelliğinde “evet” deme fırsatı sunuyor. Havuz başı veya balo salonunda arzu edilen konsepte göre dekore edilecek düğün mekanı , seçilecek uygun menüler ve tabii ki düğün pastası ile düğün sahiplerini memnun etmek için hazırlanıyor.

Düğün sonrası balayı çiftleri için çeşitli ayrıcalıkların sunulduğu D-Resort Grand Azur bahçe manzarasına sahip yüksek teknolojiye sahip fitness salonu , yarı olimpik ısıtmalı yüzme havuzu ile balayı çiftleri için ideal.

İstanbul dışında düğün organize edebileceğiniz diğer bir alternatif ise II Riccio Bodrum.

Butik otel hizmet anlayışıyla kişiye özel hizmet veren II Riccio Bodrum, Bodrum Uluslararası Havaalanına 45, Marmaris merkeze 171 km uzaklıkta olup  bünyesinde spa ve fitness merkezi barındırmaktadır.  Toplamda 10 suit odaya sahip olan II Riccio Bodrum, Capri Adası’nın tanınmış oteli Capri Palace Otel’in Michelin Yıldızlı restoranı II Riccio Restaurant’ın Bodrum’daki kardeşi.

Rüye gibi bir düğün ve muhteşem bir balayı için mutlaka incelemenizi tavsiye ettiğimiz II Riccio evlenecek çiftler için özel olarak hazırlanan romantik detayların hakim olduğu odalara sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu