Düğün HazırlıklarıBültenler

2017 Gelinlik Modası Belirleniyor…

Yaklaşan sevgililer günü hazırlıkları, geçtiğimiz hafta tamamlanan Evlilik Hazırlıkları Fuarı yaklaşan düğün sezonu için önemli adımların atıldığı zamanlar. Düğün ve evlilik hazırlıkları yapan çiftler, özellikle gelin adayları 2017 Gelinlik Modası ‘nı heyecanla bekliyorlar.

2017 Gelinlik Modası Belirleniyor
Gelinlik tasarımcısı modacı Pınar Bent 2017 gelinlik modası hakkında açıklamalar yaptı.

Evlilik hazırlıkları içinde olan gelin adayları için artık klasik beyaz yanında iki renk seçeneği daha var. Pembe ve mavi! Huzurun, mutluluğun sonsuzluğun rengi olarak bilindiğinden 2017 gelinlik modelleri için toz mavi renk ağırlıklı olacak.

Uçuşan kabarık etekler, detaylarda danteller her zamanki gibi kullanılmış. Kalın saten, dantel işlemeli ya da tafta kumaş seçimi isabetli olacak, gelinliklerde uzun kol tercih edilecek. Mutlaka saten kullanmak isteyenlere kalın dantelli modeller öneriliyor.

2017 tesettür gelinlik modelleri için yoğun kabarık tasarımlar, uzun tül kuyruklar, kabarık ve büyük yakalı gelinliklerin tercih edileceğinin altını çizen Pınar Bent, gelin adaylarına alçak ve kalın topuklu ayakkabılar öneriyor.

2017 Gelinlik Modası Belirleniyor
Geçtiğimiz hafta tamamlanan 2017 Evlilik Fuarı açılışında düzenlenen defilede modacı Pınar Bent’in hazırladığı Ay Yıldızlı özel tasarım gelinliğin büyük sükse yaptığını da belirtelim.

2017 Gelinlik Modası Belirleniyor
Konu fuardan açılmışken IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nı unutmayalım.

PRIAMOS markasının 50 parçadan oluşan ve Murat Cinpir tarafından hazırlanan XCLSV gelinlik ve abiye koleksiyonu fuarda yer alacak.

IF Wedding Fashion İzmir fuarı 10 şubata kadar açık olacak.

2017 Gelinlik Modası Belirleniyor

Ve tabii ki Oleg Cassini!

Oleg Cassini, Viola Chan tarafından hazırlanan yeni gelinlik ve abiye koleksiyonu Kaleidoscopic Dreams gösterişli, görkemli, feminen ve asil bir havaya sahip.

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan’ın tasarımlarındaki girift detay ve süslemeler kendisini diğer tasarımcılardan ayıran en önemli özellikleridir. Kaleidoscopic Dreams’te tasarımcı yine her detayın en ince ayrıntısını düşünerek adeta bir sanat eseri yaratmış.

2017 Gelinlik Modası Belirleniyor
Gelinliklerde kuyruklar bol ve uzun olarak kullanılarak kraliyet düğünlerindeki ihtişamı yaratmış. Kabarık etekler, kat kat iç içe geçmiş dantellerle oluşturulurken, sırt dekolteleri bele kadar inmekte ve derin göğüs dekoltesi ihmal edilmemiş.

Abiye modellerde ise düşük omuzlu modeller ve A kesim siluetler haricinde simetrik çiçek desenleri ile beli ve kıvrımları tanımlayan balık kesimler de kullanılmış.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu