BültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Kış Gelinleri AKAY 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Kış Gelinleri AKAY 2017 Gelinlik Koleksiyonu İle Daha Gösterişli

“Kışın evlenilmez” düşüncesini yıkan AKAY, 2017 Gelinlik Modelleri ile kış düğünü yapmayı düşünen genç kızlara peri masallarının baş rolünü teklif ediyor.

Görkemli kumaşlar, tüller, gupür danteller , ışıltılı taşların birlikteliğiyle AKAY Kış Gelinleri tüm dikkatleri üzerlerinde toplayacaklar.

Kış Gelinleri AKAY 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Bilindiği gibi AKAY, her stil ve vücut ölçüsüne göre kişiye özel modelleriyle gelinleri sadece bir prova ile düğün gününe hazırlıyor. Hem marka olup, hem de haute couture çalışan tek firma olan AKAY, gelin adayının vücut ölçüleriyle trend modellerin kusursuz karışımını sadece tek prova ile başarmakta. Bu sebeple her gelin adayı için farklı stil ve model önerileri yanı sıra bu modellerin tamamlanmasını gelinimizi tüm bakışları üzerinde toplayacak şekilde ayakkabı, saç, makyaj ve aksesuarıyla sağlamakta.

Kırk yıldan fazla geçmişi olan Düğün Sektörü ‘nün ünlü markası AKAY, gelin ve damat adaylarına tepeden tırnağa, A’dan Z’ye kadar tüm düğün hazırlıklarını tek noktada tamamlama şansı veriyor.

Gelinlerin yanı sıra damat adaylarını da unutmayan AKAY, yeni sezon damatlıklar ile yine kişiye özel çalışmalarını devam ettiriyor.

 

 

Gelinlik Sektörü ‘nün güçlü markası AKAY, parti havasındaki düğün konsepti için ülkemizin ilk Nedime Koleksiyonu ‘nu hazırlamıştır. Düğün günü gelinin yakın arkadaş ve akrabaları yanında bu özel günün önemine uygun olarak aynı tarz elbiselerle geline yardım etmek isteyen nedimeler için özel bir koleksiyon oluşturulmuş.

AKAY Baş Tasarımcısı Sezanur Akay, ülkemizde dünyaya uygun olarak düğün anlayışının değişim içinde olduğunu , bu nedenle dünya düğün trendlerini bizim kendi kültürümüzle harmanlayarak Türkiye’nin İlk “Nedime Koleksiyonu” nu oluşturduklarını anlatmıştır.

Başta da belirttiğimiz gibi tüm gelin adaylarının gelinlikçisi olan AKAY, büyük beden hanımlar için özel bir büyük beden gelinlik koleksiyonu hazırladı. Büyük beden hanımların da aynı sıfır beden hanımlar kadar alımlı ve şık olmalarını sağlayan bu modellerde yine sadece bir prova ile gelin adayının tarzına, vücut ölçülerine, düğün konseptine uygun olarak hazırlanmakta.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu