BültenlerDüğün Hazırlıkları

Eksiksiz Evlilik Listesi , düğün hazırlıklarının Başlangıcıdır!

[g1_row] [g1_1of1]

Düğün hazırlıkları esnasında özellikle çalışan çiftlerin ilk başta eksiksiz evlilik listesi hazırlaması gerekir.

Zira yoğun iş ortamı esnasında bu önemli gün için tüm hazırlıkların eksiksiz tamamlanması son derece önemlidir.

Eksiksiz Evlilik listesi hazırlamanıza yardımcı olabilecek bazı markalardan haberleri gelin ve damat adayları için özetledik.

crate-and-barrel-evlilik-listesi-le-creuset2

Eksiksiz Evlilik Listesi dendiğinde gelin adayları için öncelik mutfak malzemeleri olacaktır.

[/g1_1of1]

crate-and-barrel-evlilik-listesi-le-creuset

[/g1_row]

1925 yılından beri mutfak aletleri alanında faaliyet gösteren Le Creuset, gelin adaylarının çeyiz seti hazırlamalarına yardımcı olmak için hazır.

Deneyimli satış danışmanları ile Le Creuset, çeyiz takımı hazırlıklarına yardımcı olarak tecrübesiyle gelin ve damat adaylarına yardımcı olarak evlilik listesini en uygun fiyatlarla hazırlıyor.

Döküm tencerelerden, paslanmaz çelik kaplama pişirme gereçlerine kadar yaşam tarzınıza ve tabii bütçenize uygun mutfak eşyalarını şarap aksesuarlarını temin edebileceğiniz gibi, satın almış olduğunuz eşyalar karşılığı sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Evlilik Listesi hazırlıklarında ev perakendesinin tanınmış markası Crate and Barrel’e uğramadan olmaz.

Yemek odası, mutfak,  yatak odası ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı en uygun şartlarla burada bulmanız mümkün.

Gelin ve damat adayları, Crate and Barrel’da oluşturacakları ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile düşledikleri eve kavuşabilme şansı yakalıyorlar. Markanın önceden oluşturduğu ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ yardımıyla hediyeleriniz sizin ihtiyaçlarınıza göre oluşturduğunuz listeden oluşurken, sevdiklerinize de hediye seçme kolaylığı sağlamakta. Bu sayede evlilik hediyesi alacak yakınlarınız hediyeye gerçekten ihtiyacınızın olup olmadığı veya  aynı ürünün başka kişiler tarafından hediye edilmesi gibi sıkıntılardan kurtuluyor.

[g1_lead]

encazip-evlilik-listesi

[/g1_lead]

Evlilik, günümüzde tasarruf gerektirmekte.

Düğün hazırlıkları çok çeşitli ihtiyaçları bir anda karşılama zorunluluğu sebebiyle ilk anda yüklü bir masraf kapısı olabilir. Ancak düğün sonrasında da ödenecek taksitler ve benzeri masraflarda düşünüldüğünde evlilik hayatımıza tasarrufla başlamamız gereğine dikkat çeken EnCazip, Türkiye’de ilk defa tüketicilerin elektrik faturalarında tasarruf etmelerine yardımcı olan bir uygulamayı hayata geçirmiş.

Evlerimizde kullandığımız elektriğin % 20’sinin elektrikli aletlerden kaynaklandığını düşünürsek, tasarrufa önce bu konudan başlamak gereği ortaya çıkar.

EnCazip, ücretsiz ve bağımsız bir elektrik tedarikçisi karşılaştırma platformu. Bu platformu kullanarak indirimli elektrik tarifeleri hakkında bilgi alarak tasarruf edebilirsiniz. EnCazip yetkililerine göre küçük tasarruflar büyük kazançları oluşturmakta. Bunun için küçük elektrikli ev aletlerinin kullanılmadığı anlarda fişte bırakılmaması, duvarların açık renge boyanması gibi uygulanması kolay küçük bazı önlemler almak bizim elimizde.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu