BültenlerGelin Adayları İçin

İşinizi Kolaylaştıran Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi

Elektrikli ev aletleri çeyiz paketi, ev içerisinde olması gereken çoğu eşyayı içerisinde barındırmalıdır. Çeyiz seti dediğiniz zaman, evin içine girdiğinizde, eşyalarınızı yerleştirdikten sonra daha hiçbir eşyaya gerek duyulmadan yaşamaya başlanmasını gerektirir. Lakin günümüzde bu anlayış biraz değişti. Tasarımından teknolojisine kadar yeni çıkan çeyiz paketi ürünlerinde ya da kullanacağınız herhangi bir eşyada o kadar güzel estetik ve işlevsel değişiklikler oluyor ki, daha önceden aldığınız eşyanın kullanılmadan modası geçiyor veya işlevselliği kayboluyor. Bundan dolayı çiftler ya da çeyiz hazırlayacak olan bireyler, önceden hazırlık yapmak yerine, zamanı geldiğinde o zamanın modasına, teknolojisine ve ihtiyaçlarına bakarak tercihlerini alımlarını gerçekleştiriyorlar. Biz de günümüz teknolojilerinden, elektrikli ev aletleri çeyiz paketi içerisinde olması gereken bazı eşyaları sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi İçerikleri

Yeni Profilo Çamaşır Makinesi

Hepimizin evinde olan, olmazsa olmazlarımızdan elektrikli ev aletleri çeyiz paketi beyaz eşya ihtiyaçlarından bir tanesi tabii ki de Profilo çamaşır makinesi! Gerek kalabalık ailelerin gerekse kişi sayısı az olan ailelerin fark etmeksizin rahatlıkla kullanabileceği, “o kadar çamaşırım var sığar mı?”, “bir kısmını şimdi yıkayayım diğerlerini sonra yıkarım!” gibi sorularının ve sıkıntılarının önüne geçen, tam tamına 10 kg kapasiteye sahip Profilo çamaşır makinesi hayatı kolaylaştırıyor.Makineye sığar mı sığmaz mı diye düşündüğünüz yorgan ve battaniyeleriniz bırakın sığmayı, kurutma derdine de son veriyor. 1200 devirde çalışması kuvvetli bir sıkma işleminden sonra kurutmak için ayrıca bir çaba harcamanıza izin vermiyor. Zorlu lekeler için ise eskilerde olduğu gibi suda bekletme özelliği sayesinde derinlemesine temizliğin önünü açmanın yanında, özel leke çıkartma programı sayesinde, kan lekesinden çay lekesine, yağ lekesinden ter lekesine kadar sıradan makinelerin çıkartamadığı tüm lekeleri çıkartabiliyor.

elektrikli ev aletleri çeyiz paketi profilo çamaşır makinesi

JetPlus özelliği sayesinde %65’e kadar daha hızlı yıkayabilirken, 15 ve 30 dakikalık Ekspres yıkama özellikleri de sizlere sunuluyor. Ayrıca 10 yıl garanti süresiyle de sizleri yarı yolda bırakmıyor. Elektrikli ev aletleri çeyiz paketi listesinde mutlaka olması gereken ürünlerden bir tanesi olmayı başarıyor.

Arzum Ütü Makinesi Buhar İstasyonlu Steamforce

Bu kadar çamaşır yıkandı, temizlik yapıldı… Lakin, bu yıkamanın bir de sonrası var. Kendi kıyafetlerinizin, eşinizin kıyafetlerinin giyildiğinde adeta yeniymiş gibi görünmesini sağlayan, çok güzel yapılmış bir ütüdür elbette.Sadece 1 dakikada ısınması, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ne kadar ısınacağını ayarlamak, hangi kıyafet için hangi programı seçeceğim derdini ise Optimin Care teknolojisi ile ortadan kaldırıyor. Pamuktan ipliğe kadar bütün kumaş türlerini ütüleyebiliyor. Salgından dolayı derinlemesine temizliğe biraz daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Turbo Boost teknolojisi ile derine işleyen 5 barlık yüksek buhar basıncı teknolojisi kıyafetlerin daha hijyenik bir hal almasında da büyük önem taşıyor. 250 gr/dk buhar gücüne sahip olan Arzum ütü, ütü yapmayı da daha keyifli kılıyor. Seramik tabanı sayesinde kıyafetleriniz üzerinde gezerken mükemmel bir akıcılık ortaya koyarken, çizilmelere karşı dayanıklı hale gelmiş oluyor.

elektrikli ev aletleri çeyiz paketi arzum ütü

Sahip olduğu 1,5 litrelik su haznesi sayesinde bölünmeden işinize devam edebilirken, otomatik kapanma özelliği sayesinde ise 5 dakika kullanılmadıktan sonra kendiliğinden kapanarak evinizin güvenliğini de sağlıyor. Her bakımdan faydalı olan bu ürün mutlaka elektrikli ev aletleri çeyiz paketi içerisinde bulunmalı.

Baymak Şofben Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi Vazgeçilmezi

Yıllardır kullanılan ve sağlamlığı ile bilinen Baymak markası, tasarrufu ve konforu size aynı anda sunuyor. Çamaşır yıkadıktan ve ütü yaptıktan sonra güzel ve rahatlatıcı bir duş almak herkesin hakkı. İşte bu noktada da elektrikli ev aletleri çeyiz paketi içerisinde mutlaka olması gereken Baymak BH 12 şofben yer alıyor.Rahatlatıcı bir duş için uzun uzun banyo yapanlardansanız, teknolojisi sayesinde hem daha keyifli bir duş deneyimini sizlere sunan, bunu da tasarruflu bir şekilde sizlere sunan Baymak BH 12 vazgeçilmeziniz olmaya geliyor. Elektronik ateşleme ve alev modülasyonu sayesinde güvenliğinizi sağlarken, cihazın içinde bulunan akış sensörü devamlı olarak istenilen derecede suyun size ulaşmasını sağlıyor. 4 mt’ye kadar olan yatay ve dikey baca imkânı ile de ayrıca montaj için kolaylık sağlıyor.

elektrikli ev aletleri çeyiz paketi baymak şohben

Arzum Saç Düzleştirici

Güzel bir duştan sonra düz saçlara sahip olmak o kadar zor değil. Arzum saç düzleştirici sayesinde bir kuaföre ihtiyaç duymadan evde kendi saçınızı kendiniz şekillendirebilirsiniz. Elektrikli ev aletleri çeyiz paketi içerisinde yer alması gereken bu küçük ama önemli alet sadece kadınların ihtiyacına cevap vermiyor. Çoğunlukla kadın kullanıcılara hitap etse de saçları uzun olan erkeklerin de rahatlıkla kullanabileceği Arzum Belisa, argan yağı ve keratin katkılı seramik plakaları sayesinde istediğiniz görünüme, saçlarınıza zarar vermeden ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca sadece düzleştirme işlemi için değil, düz saçlarınızı üzerine dolayarak ufak bilek hareketleriyle dalgalı hale getirmek de mümkün.

elektrikli ev aletleri çeyiz paketi arzum saç maşası saç düzleştiricisi

Elektrikli ev aletleri çeyiz paketi için sizlere sunmuş olduğumuz bu dört eşyanın, hayatınızı kolaylaştırabilecek özelliklerinin olmasına dikkat ettik. Elektrikli ev aletleri için dilerseniz bunlardan bir tanesini tercih edebilir, veya özelliklerine bakarak alacağınız eşyanın sizlerin kullanımına uygun olup olmadığını kontrol edebilir ve kendi ihtiyacınıza uygun olanı alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu