Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Düğün fotoğrafçınızı unutmayın

Hepimiz düğün anılarımızın sonsuza kadar sürmesini isteriz. Düğününüz balo salonunda veya havuz başında olsun, mutlaka fotoğrafçınızı önceden ayarlamayı unutmayın.

Düğün fotoğrafçısı sevdiğiniz kişi ile birlikte hayatınızın en önemli gününde tüm hatıralarınızı yakalayacak.

Aslında hepimiz bunu yapıyoruz, evlilik töreni sırasında birer ‘’fotoğrafçı’’ oluyoruz , öyle değil mi ? Fotoğrafçılığın küçük bir hobi olduğunu bir çoğumuz  reddedemeyiz.

Öncelikle düğün düğünüzde bir aksilik olmaması ve düğünüze birkaç hafta kala, kendinizi rahat hissettiğiniz profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşmanız ve programınızı birlikte gözden geçirmeniz çok yararlı olacaktır. Ayrıca fotoğrafçınızı samimi olarak yakın aile ve arkadaş çevreniz ile tanıştırmalısınız. Düğün gününde kendilerine yaklaşan bir aile ve düğün fotoğrafçısı olduğunu yakın çevreniz bilmeli. Bundan sonra fotoğrafçınızın alması gerektiğini düşündüğünüz kareleri planlayın ve kendisi ile paylaşın. Düğününüze katılacak olan davetlilerden ve akrabalarınızdan fotoğrafçınıza önceden bahsetmelisiniz, düğün gününüzde yeteri kadar heyecanlı olacaksınız zaten.

Düğün fotoğraflarınızın doğal kareler olmasına dikkat edin , çünkü yıllar sonra bu fotoğraflardaki doğallık ve mutlu anlar hepimizin içini tekrar ısıtacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir