Gelin Adayları İçinEDİTÖRÜNÜZDEN

Sonbahar Makyaj Modelleri Belli Oluyor

[g1_row] [g1_1of1]

2016 Makyaj Modelleri Sonbahar Belli Oluyor

 

2016 Makyaj İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano tarafından açıklandı.

Her yaştan hanımların güzellik ihtiyaçlarını ileri teknoloji kullandığı makyaj, yüz ve vücut bakımı ürünleriyle karşılayan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, 2016 sonbahar makyaj trendlerinde göz ve dudaklara dikkat çekmekte.

KIKO Milano Makyaj Eğitmeni Cenk Çiriş, sonbahar makyajları için temel oluşturacak doğallıktan ayrılmadan özenli bir şekilde hazırlanmış cildin, kişinin tabii cilt görüntüsünü kaybetmeden makyaja başlaması için gerekli olduğunu belirtiyor.

Birer birer ayrılmış kirpikler yüz ve dudaklara uygulanacak gizli gölgeler 2016 sonbahar makyaj trendlerinin ilk sıralarını alıyor. Makyaj setinizde mürdüm ve gül tonlarını eksik etmemeniz gerekiyor. Gözlerde ise ışıltının yanında grafik eyeliner’ların da revaçta olacağı belirtilmiş.

Kaşların durumuna gelince; aralardaki boşlukların doldurularak dikkatle taranacak kaşlar ön planda olurken Cenk Çiriş’e göre tırnaklarda değişik renk ve desenler kullanılacak.

Kısaca özetlemek gerekirse, Hanımlar 2016 sonbaharında bakışların üzerinizde olmasını istiyorsanız, doğal ve net olmanız gerekiyor. Tabii bir cilt, buğulu ve metalik efektlere sahip gözler, yine doğal kaşlar ve dikkat çeken dudaklar önümüzdeki sezonun makyaj trendi olacak.

[/g1_1of1] [/g1_row]

2017 Makyaj modelleri için önemli bir haberimiz de Max Factor’den.

Dünyanın tanınmış makyaj markası Max Factor, ünlü iç giyim firması Victoria’s Secret’ın düzenlediği gelenekselleşmiş Victoria’s Secret Fashion Show 2016’nın Resmi Makyaj Sponsoru oldu.

Max Factor makyaj uzmanları büyük bir merakla beklenen defile için Victoria’s Secret meleklerinin kusursuz bir görünüme sahip olabilmeleri için çalışacaklar.

[g1_ad image=”https://www.dugunveevlilikhazirliklari.com/wp-content/uploads/2016/10/Max_Factor_False_Lash_Epic_Main_Look_Image_1.jpg” width=”700″ height=”500″ mobile_image=”https://www.dugunveevlilikhazirliklari.com/wp-content/uploads/2016/10/Max_Factor_False_Lash_Epic_Main_Look_Image_1.jpg” link_follow=”follow” style=”simple” align=”none”] [/g1_ad]

Max Factor False Lash Effect Epic maskaranın, düzenlenecek Victoria’s Secret Fashion Show 2016 için resmi maskara olarak tanıtımı yapılacak. Maskaranın en büyük özelliği çok fırça kullanılarak ortaya çıkartılan etkinin tek bir fırçada ortaya çıkartılması olarak açıklandı.

Başta gelin göz makyajı konusunda modayı takip eden evlilik arefesinde olan gelin adaylarına, sonrasında katılacakları davetlerde şıklıklarını göz makyajlarıyla tamamlamak isteyen hanımlara müjde…. Max Factor False Lash Effect Epic Maskara gelecek aydan itibaren ülkemizde de satışa sunulacak.

Victoria’s Secret Fashion Show 2016 hazırlıkları hakkında hazırlanmış videoyu seyredebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu