Düğün Hazırlıkları

Bulaşık makinesi almadan bu haberimizi mutlaka okumalısınız.

Hotpoint bulaşık makinesi ile bulaşıkları biriktirmeden yıkayın

Hotpoint’in yeni 7 programlı bulaşık makinesinin sahip olduğu ‘Az Bulaşık İçin Yarım Yük‘ fonksiyonu sayesinde bulaşık makinenizin tamamen dolmasını beklemenize gerek kalmıyor. Hem sepetlere yerleştirdiğiniz az miktardaki bulaşık daha az su ve enerji harcanarak yıkanıyor hem de kısa sürede ortadan kalkıyor.

Elevate-Up Adı verilen Sepet Sistemi’ne de sahip olan Hotpoint bulaşık makinesinin üst sepeti üç buçuk santim yukarı kalkabiliyor ve bu durumda daha fazla bulaşık yerleştirilebiliyor. Hotpoint’in üstün temizleme performansı sunan 14 kişi kapasiteli yeni bulaşık makinesi ‘flexiload’ ayarlanabilir raf sistemleri sayesinde her boyuttaki bulaşığı makinenize rahatça yerleştirmenizi sağlıyor.

Hotpoint ile bulaşıkları biriktirmeden yıkayın
Hotpoint ile bulaşıkları biriktirmeden yıkayın

 

Hotpoint’in yeni 7 programlı A+ enerji sınıfı yeni bulaşık makinesi sadece 11 litre su tüketerek en zorlu kirleri bile ortadan kaldırıyor.

Diğer haberimiz ise Samsung’tan …

Samsung Türkiye’ye Güveniyor ve Beyaz Eşyalara 5 Yıl Garanti Veriyor …

Samsung, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klimadaki dünya çapındaki eşsiz teknolojisini Türkiye’deki kullanıcılarına beş yıl ücretsiz garanti vererek buluşturuyor.

Samsung Electronics, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klimada daha önceden verdiği üç yıla ek olarak 2 yıl daha ücretsiz garanti sunduğunu duyurdu.

Evlere gerçek yenilikler getiren Samsung, dijital ev aletleri ve esnek, rahat kullanılabilen, basit ve işlevsel yeniliklerle daha akıllı bir yaşamın önünü açarak sektöründeki en gelişmiş teknolojiyi tanıtıyor.

Sektörün öncüsü Samsung Twin Cooling Plus ikili soğutma teknolojisi, tüketicilere ihtiyaçlarına uygun soğutma ve depolama alternatifleri sunan bağımsız soğutma sistemlerine sahip. Bu yeni ve benzersiz çift kapılı buzdolabı; ayarlanabilme özelliğine sahip beş ayrı moduyla kullanıcının ihtiyaçlarına göre yüzde 70’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Samsung yeni çamaşır makineleri serisinin en büyük özelliklerinden biri ,  önden yüklemeli çamaşır makinesi Samsung AddWash akıllı kapak teknolojisi. Bu özellik sayesinde tüketicilere çamaşır makinesinin ana kapağının üst kısmında bulunan ek kapağı kullanmak suretiyle yıkama sırasında giysi ve hatta fazladan deterjan ekleme olanağı sunuyor.

Zaman harcayan, su israfına yol açan ön durulama ihtiyacını WaterWall Teknolojisi ile yok eden Samsung bulaşık makineleri, yüksek basınçlı suyun gücünü kullanmak suretiyle meydana getirdiği su duvarı ile ileri geri kayarak temizliyor ve alt rafta erişimi çok zor olan yerlere bile kolayca ulaşıyor.

Bulaşık makinesi almadan bu haberimizi mutlaka okumalısınız.
Samsung Türkiye’ye Güveniyor Beyaz Eşyalar 5 Yıl Garanti ile Geliyor

Gaggenau 400 Serisi, Kusursuz ve Estetik.

Gaggenau, 400 serisi bulaşık makinelerinin en büyük özelliği aydınlatma konsepti ile bir dünya yeniliğini tanıtıyor.
Gaggenau, 400 serisi bulaşık makinelerinin yeni arka plan aydınlatma sistemini öncü inovasyonlarının bir örneği olarak tanıtıyor.

Gaggenau 1683 from Gaggenau Official on Vimeo.

Aydınlatma sistemi, daha kolay ve rahat bir kullanım olanağı sunmakla birlikte aynı zamanda kusursuz bir estetik sağlıyor. Açıldığında, iç kısmı otomatik olarak tamamen aydınlatılan makinenin; içerideki her şeyin görülebilmesi mümkün. Güncellenen 400 serisi bulaşık makineleri, geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.

Arka duvarında altı adet LED paneli yer alan yeni tasarımda, makinenin ön tarafında, üst kısımda bulunan iki adet LED lamba ile aynı anda yanan bu aydınlatma panelleri sayesinde makinenin iç kısmının her bakış açısından çok detaylı bir şekilde görülebilmesini sağlıyor.

Kapıların sadece dokunularak açılmasına imkân sağlayan Dokun-Aç özelliği gibi kulpsuz mobilya cepheleri de dahil olmak üzere, evvelki 400 serisi bulaşık makinelerinin tasarımı ve tüm fonksiyonları aynen korunmuş.Tüm fonksiyonlar, kolay anlaşılır bir TFT ekran sayesinde sezgisel olarak kumanda edilebiliyor. Katlanır uçlar ve destek çubuklarına sahip bir sepet sistemi, makinenin doldurulması esnasında azami rahatlık sağlıyor. 400 serisi, sadece en yüksek endüstri standartlarının gereksinimlerini yerine getirmekle kalmayıp, sahip olduğu Zeolit teknolojisi sayesinde temizleme ve kurutma konforu olarak yepyeni standartlar getirmekte.

Bulaşık makinesi almadan bu haberimizi mutlaka okumalısınız.
Üstün kaliteli ev aletleri üreticisi Gaggenau, “Made in Germany” teknolojisi ve tasarımı ile inovasyonda bir lider.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu