Makaleler

Gelin çeyiz listesi …

Gelin Çeyiz listesi … Yeni gelinlerin çeyiz hazırlıkları Arzum ile tamamlanıyor.

Evlilik hazırlıkları telaşındaki gelinlerin çeyiz listesi telaşını giderebilmek için Arzum Instagram’da yeni bir kampanya başlattı.

Yapılması gereken çok basit, mutfağınızda Arzum ürününü yerleştirmek istediğiniz yerin fotoğrafını, ürünün ismi ile beraber yazarak Instagram’da paylaşıyorsunuz ve her hafta çekilişle belirlenen 2 şanslı katılımcı arasına katılma şansına kavuşuyorsunuz.

Küçük ev aletleri sektörünün lider markası Arzum, bu kampanya ile yeni ev kuran çiftlere ve çeyiz hazırlığındaki gelin adaylarına ve yeni evlenenlere ev hediyesi arayanlara alternatif oluşturuyor.

GelininArzusu

Küçük ev aletleri sektörünün lider markası Arzum, Ehlikeyif Delux Set ile çay ve kahve keyfini bir araya getiriyor.

Paslanmaz çelik yapısıyla uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan Ehlikeyif Delux Çay ve Kahve Robotu Seti Su ısıtıcısı, çay robotu ve Türk kahvesi robotu olarak üç ürünü bir arada sunma avantajı sunuyor.
EHLIKEYIF_DELUX_REF_6CC_NEW

Son haberimiz dijital inverter kompresör teknolojisi kullanan Samsung’tan.

Samsung geliştirdiği dijital inverter kompresör teknolojisi ile ürettiği buzdolaplarıyla hayatı kolaylaştırıyor, mükemmel bir performans ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Samsung buzdolapları gelişmiş Dijital Inverter Kompresörü sayesinde ısı değişikliğine göre soğutma hızını otomatik olarak ayarlayarak hem dayanıklılığı arttırıyor, hem de enerji tasarrufu sağlıyor, böylece tazelik garanti oluyor.

samsung buzdolabı

Gelin Çeyiz Listesi … Bu çeyiz hazırlıklarından sonra da ihtiyacınız olan her şey alınmış olacak ve eksik bir şeyiniz kalmamış olacak. Bundan sonra size sadece bunların keyfini sürmek kalıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu