Makaleler

Unutulmayacak Bir Gün….

Unutulmayacak Bir Gün…

Bazen renkli ojeler gelinliklere bulaşabiliyor. Eğer kırmızı dudak tercih edecekseniz, sadece o zaman kırmızı oje tercih edin. Manikür ve pedikürünüzü aynı gün yaptırın böylece biraz dinlenmiş olursunuz ve yeni yapılmış eller daha güzel duracaktır.

The Ritz-Carlton, İstanbul düğün davetiniz ve balayı aranjmanlarınızdan, geleneklerimizi tam manasıyla yaşayacağınız Gelin Hamamı ve Kına Gecesi seremonilerinize kadar evliliğinize giden her adımda size eşlik ediyor. Aileniz ve yakınlarınız ile Laveda Spa’nın geleneksel hamamında Gelin Hamamı’nın sıcaklığını ve samimiyetini yaşayabilirsiniz. Arzu ederseniz ardından kına töreninizi de gerçekleştirebilirsiniz.Birgün önce veya düğün günü erken saatlerde mutlaka bir masaj yaptırın. Cilt bakımı ve epilasyon gibi her ciltte farklı reaksiyon gösteren işlemleri 1 hafta önceden yaptırın. Kaşlarınızı ise birgün önce veya aynı gün sabah erkenden aldırın, eğer kaş aldırmadan sonra kızarma oluyorsa, hemen buz koyun.
Ama mümkün olduğunca düğün günü dinlendirici işlemler dışında hiçbirşey yapmayın. Sabah çok iyi bir kahvaltı ile güne başlayın ve gün boyu mutlaka sürekli bir şeyler yiyip için :)) Biliyorum heyecandan mutlaka ihmal edeceksiniz ama muhtemelen düğünde de herkesle ilgilenmekten ve herkesi öpmekten aç kalacaksınız :)) Bu yüzden düğünde bayılmamak :)) ve dans etmek için yeterince enerjiniz olmalı. Bu yüzden gün boyunca beslenmenizi ihmal etmeyin.

Düğün fotoğraflarınızı kim çekecek? 1 ay önceden fotoğrafçınızı ayarlamış olun. Fotoğrafçı ile yapacağınız toplantıda, yanında mutlaka portfolyosunu getirmesini isteyin. Böylece daha önceki çalışmalarını görmüş olursunuz. Ve bunların arasından size hangi tarzın uyduğunu gösterebilirsiniz. Mutlaka aranızda çok net bir şekilde nelerin, kimlerin ve nasıl bir tarzda fotoğrafların çekilmesi konusunda iyi anlaşın :)) ve hemfikir olun, asla bu büyük gün için bir yanlış anlaşılmaya yer yoktur. Bir fotoğraf tüyosu; aranız fotoğraf çektirmekle çok iyi değilse yani çok fotojenik değilseniz : )) fotoğrafçınızdan siyah/beyaz fotoğraflar çekmesini isteyin!!!

Unutulmayacak Bir Gün…İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu