Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Kış düğünleri için farklı davetiye fikirleri…

Soğuk ve rüzgar dışarıda kaldı, şimdi şömine sıcaklığında aşkınızın parladığını gösterelim.

Davetiyede , romantik aşkınızı benzersiz olduğunu anlatmak için sevimli konuları işlemek gerekir. Örneğin, sıcak şarap, loş yanan mumlar, şömine, soğuktan buğulanmış camlar, belki sevimli kışlık bir kazak görseli olabilir. Bu konularda davetiyelerde farklı renkler kullanabilirsiniz. Kırmızı renk ortama romantizm ve sıcaklık yansıtacaktır.

Buradaki en büyük özellik davetiyenize sizden, yani aşkınızdan bir şeyler katmak, benzersiz ve özel kılmak. Unutmayın düğününüz sadece size özel, aşkınız gibi anlamlı olmalı.

Davetiye seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, düğün konseptinize uygun olması. Eğer resmi bir düğün olacaksa, düğününüzü ağırlıklı olarak beyaz  renkte düşünüyorsanız, o zaman şık , beyaz kalın davetiye seçmelisiniz, yazılar altın renkte kabartma olabilir.

Belki o kadar resmi olmayan, daha samimi bir ortamda düğününüz olacaksa, o zaman konseptinize biraz daha fazla renk katabilirsiniz. Kışın yeşil pek şık olacaktır, ayrıca gelinliğinize ayrı bir hava vereceğinden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir