EDİTÖRÜNÜZDENMakaleler

Düğün Oyun Havaları Listesi 2022

2022 En İyi Düğün Oyun Havaları

Düğün Oyun Havaları Listesi 2022

Geçen yıl yayınladığımız “Düğün Oyun Havaları” yazımız çok beğeni aldı. Bu nedenle, bu yıl için de Düğün Oyun Havaları Listesi 2022 yazımızı gecikmeden yayınlamak istedik.

Bilindiği gibi düğünde çalınacak hareketli şarkılar genellikle düğün mekân sahipleri tarafından, düğün sahiplerine sunulur.

Düğün oyun havaları listesi belirli standartlara ve her yöreye ayrı olarak hazırlanarak tüm misafirlere hitap edecek şekilde planlanır ve böylece düğün oyun havaları listesi oluşturulmuş olur. Düğün oyun havaları hazırlanırken düğün sahiplerinin istedikleri oyun havaları listelere eklenir ve düğün sahiplerinin istediği standartlara bağlı olarak düğün esnasında oyun havaları çalınır.

Düğün oyun havaları listesi 2021 yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Düğün sahipleri oyun havası listesi seçerken genellikle kendi yörelerine ait olan oyun havalarını seçerek, düğüne gelecek olan misafirlerinde oyun havalarına eşlik edilmesini sağlamaktadır. Düğünlerde çalan, oyun havaları listesi sayesinde misafirler için oldukça eğlenceli dakikalar yaşanması mümkün.

Düğün oyun havaları listesi 2022 sayesinde düğünlerde oynamayan kişilerin bile eğlenceye katılacağı ve adeta düğünün bir eğlence mekanına dönüşmesini sağlayacak oyun havaları listesini düğün sahipleri için hazırlayarak, kullanıma sunuyoruz. Bu oyun havaları listesi sayesinde düğün sahiplerinin adı oldukça sık anılacak ve imrenilen bir düğün olacağına inanıyoruz.

Yılın En İyi Oyun Havaları Listesi

Düğün oyun havaları listesi 2022 sayesinde düğününün adından sıkça söz ettirmeyen kalmayacak diye düşünüyoruz. Yeni yılın en iyi oyun havaları listesi bizler tarafından, düğün sahipleri için özenle seçilmiş ve derlenmiş olup, gelin ve damadın en güzel günün öneminin fazlaca yüksekte olan oyun havaları listesi özenle hazırlanmıştır.

Bu yılda düğün oyun havaları listesi içerisinde geçen yıl olduğu gibi Ankara Oyun Havaları oldukça fazla tercih edilmekte;

• Dar geldi sana Ankara
• Çekirge
• Şişeler
• Ankara’nın bağları

Oyun havaları listesinde adından sıkça söz ettiren Ankara Oyun Havaları için yine Ankaralı Namık ve Coşkun Direk en çok tercih edilen sanatçılar olmaktadırlar.

Düğünlerde olduğu gibi sıkça duyulan kına gecesi oyun havaları listesi içerisinde de yer alan Coşkun Direk oyun havalarının en sık kullanılanları ise şöyledir:

• Misket
• Entarisi dım dım yar
• Moda

Düğün Şarkıları Listesi
Düğün Şarkıları Listesi

Oyun Havalarının Düğünlerdeki Etkisi

Oyun havalarının düğünler üzerinde olan etkisini bilmeyen yoktur. Düğünler ve kına geceleri oyun havaları ile şenlenerek oldukça renkli görüntüler ortaya çıkar. Düğün oyun havaları listesi genellikle ilk dakikalarda açılmaz, bunun sebebi ise; oyun havalarının insanlar üzerinde ekstra enerji etkisi bulunmasıdır.

Özellikle düğünlerde genellikle ilk dakikalarda sakin ve durağan müzikler tercih edilerek gelin ve damadın gelişi beklenir. Daha sonra oyun havalarına geçilerek, misafirlerin ve düğün sahiplerinin oyun havaları listesi ile eğlencelerine renk katılır. Düğünlerde oyun havalarının çaldığı anlarda, düğünün enerjisi kesinlikle düşmez.

Evlilik Sektörü’nde faaliyet gösteren

KOBİ’lere büyük FIRSAT!

Dijital Medya Kampanyası

Bu sebeple düğünün enerjisini kaybettiği görüldüğünde yeni bir oyun havasına geçilerek misafirler yeniden coşturulur ve böylece oldukça eğlenceli bir düğün geçirebilmek mümkündür. Genellikle düğünlerin ve kına gecelerinin en eğlenceli anları oyun havaları çaldığı zamanlardır. Düğün oyun havaları listesinde olduğu gibi kına gecesi oyun havaları listesi içerisinde de birçok oyun havası tercih edilerek misafirlerin eğlencesine renk katılabilir.

Düğün Şarkıları 2021 Listesi | Yerli ve Yabancı Müzikler yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

2022 En İyi Düğün Oyun Havaları

Düğün oyun havaları listesi için özenle seçilmiş olan ve misafirlerin enerjisini hiç kaybettirmeyecek parçalar seçilerek toplanmıştır. Oldukça sık tercih edilen sanatçılar yukarıda paylaşıldığı gibi sanatçısına ve düğün sahibinin yöresine bakılmadan neredeyse hemen her düğünde çalınan ve oynanan oyun havalarını burada listeledik.

Düğün Oyun Havaları Listesi 2022 1

Evlilik Sektöründe Yer Alan Firmalar

Sitemize ÜYE OLUN…

Gelin ve Damat Adaylarına kolayca ulaşın…

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtın….

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları sitemize

HEMEN ÜYE OLUN!

Bu oyun havaları her zamanın en iyi düğün oyun havaları listesinde yer aldığı gibi 2022 oyun havaları listesi içerisinde de yer alarak hiç kan kaybetmeden zirvesine devam ediyor. Düğün oyun havalarında olduğu gibi aynı şekilde kına gecesi oyun havalarında da zirvesini kaybetmeden her konumdan kişiyi eğlendiren oyun havaları listesi şu şekildedir:

• Sarı kız
• Oy farfara
• Kesik çayır
• Fidayda
• Şinanay
• Konyalı
• Menekşe
• Sultanım
• Develi

Her dönemin en sık tercih edilen oyun havaları şarkıları, 2022 senesinde de en sık tercih edilen listede yerini başka oyun havalarına bırakmadan zirvede kalabilmeyi başarıyor.

Oyun havalarının insanlar üzerinde yarattığı fazla enerji ile düğünler ve kına geceleri oldukça hızlı geçerken ortaya renkli görüntüler çıkıyor. Gelin ve damadın en özel gününde, unutulmaz anların ortaya çıktığı ve eğlencenin tavan yaptığı anların yaşanması için oyun havaları listesi 2022’nin tercih edilmesi yeterli olacaktır.

Düğün sahiplerinin ve misafirlerinin oldukça eğlenceli bir gün geçirmesini sağlayacak oyun havaları bu paylaşım ile sizlere sunuldu.

Görseller için teşekkür ederiz. Photo by Ardian Lumi on Unsplash ve Photo by Alexander Popov on Unsplash

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu