Makaleler

Balayı Otelleri

Balayı Otelleri…

Evlilik hazırlığı yaparken birde sevdiğiniz ile planladığınız balayı tatili heyecan veridir.

Dikkat etmeniz gereken ikinizin de bu tatilde otel ve aktivitelerinden  memnun kalmanızdır. İkiniz içinde dinlendirici ve hoş bir zaman geçirmesidir. Size heyecan vermeli ve sadece sizin için gizlilik yaşayabileceğiniz bir yer olmalı.

Balayı için bölgeyi  ikiniz  birlikte karar vermelisiniz. Böylece hayatınızda hatırlayabileceğiniz önemli bir an olacaktır.

Belki ilk etapta lüks bir balayı sizin bütçenizi sarsacak gibi görünse de, buna değecektir. Umarız düğün hazırlıklarınız arasında bu yazı okur ve balayı otelinizi seçersiniz.

Balayı tatili için ilk akla gelen Mauritus , Bali, Hawaii olsa da biz size günümüzde İstanbul da çok popüler otellerden bahsetmek isteriz.Lüks Otel Çırağan Palace Kempinski İstanbul.
Üç imparatorluğun başkenti, bin yıl boyunca gurur verici bir tarihe sahip hareketli ve sofistike İstanbul, dünyada iki kıtada bulunan tek şehirdir.
Asya ve Avrupa arasında olan Boğaz başka bir efsane, kıyıları şaşırtıcı şekilde güzeldir işte burada sizi bekleyen balayı oteli Çırağan Palace Kempinski İstanbul…
Osmanlı İmparatorluğu’nun en büyük sultanlarının bir zamanlar burada lüks ve ihtişam ile yaşadıkları gibi sizlerde burada şımartılmaya hazır olun.  Görkemli mimarisi ile mavi boğaz suların dibinde sizi 1001 gece masallarına götürecektir.

Ya da İstanbul’a yakın Güral Sapanca SPA Balayı oteli olarak seçebilirsiniz., gözlerinizi kapatın ve oksijen dolu temiz mavi bir gökyüzünün altında sakin ve sessiz yeşil bir büyük bir orman hayal edin…İşte burada SPA alanında ödül sahibi Güral Sapanca oteli size hem dinlendirici mesaj ve doğa terapileri sunuyor.
Düğün hazırlıkları sırasında yaşadığınız stresten ve şehir hayatının koşturmasından uzak, kuşların en güzel şarkılarını dinleyerek hamağınızda uzanıyorsunuz…

Tüm bu hizmetler ile ayrıcalıklı balayınızı zevkini yaşayın…
Balayı Otelleri…İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu