BültenlerBalayı

Bu Yazın Popüler Balayı Destinasyonları

Bu Yazın Popüler Balayı Destinasyonları

 

Tatlı mı Tatlı Balayı

Bu yaz evlenecek olanlar için en popüler balayı destinasyonları ‘nı seçtik;

Doğayla iç içe romantik göl evleri veya Türk Rivierası’nın eşsiz plajları, tabloyu andıran Peribacaları’yla kontrast yaratan modern mimariler…

Lüksün kapsama alanına giren yalın ve bir o kadar da huzur dolu balayı otellerini seçiminize sunduk ;

Popüler Balayı Destinasyonları maxx royal kemer
Toros Dağların’nın eteklerinde Akdeniz’e açılan Maxx Royal Kemer Resort, lüks tatilin en güçlü temsilcilerinden.

Toros Dağların’nın eteklerinde Akdeniz’e açılan Maxx Royal Kemer Resort, lüks tatilin en güçlü temsilcilerinden.

Türk mimarlar tarafından doğal güzellikleri korumaya yönelik peyzaj uygulaması ile doğayla bütünleşen otel aynı zamanda ‘grand butik‘ özelliğine sahip.

Evrenin dört elementi olan toprak, ateş, su ve hava esas alınarak en lüks çizgide tasarlanan Maxx Royal Kemer Resort odaları muhteşem bir manzaraya sahip. Zira otel 800 metre uzunluğundaki sahil şeridi üzerinde, Kemer’in üç ayrı koyunu bünyesinde bulundurarak yeni evlenmiş çiftlerini incelikle ağırlıyor.

Popüler Balayı Destinasyonları Merit Cystral Cove Hotel
Girne’de Zefiros Koyu üzerinde kurulu bulunan Merit Cystral Cove Hotel, Ada’nın en güzel kumsallarından birine sahip .

Unutulmaz bir balayı için Kıbrısa gitmeye ne dersiniz ?

Merit Turizm Grubu, Akdeniz’ın ortasında, muhteşem kumsalları, masmavi denizi, tarihi, gastronomisi ve dünya standartlarının üzerindeki otelleriyle tam bir tatil ve balayı cenneti. Girne’de Zefiros Koyu üzerinde kurulu bulunan Merit Cystral Cove Hotel, Ada’nın en güzel kumsallarından birine sahip .

Akdeniz’in mavisiyle misafirlerini ağırlayan otelin deniz manzaralı odaları, özellikle balayı çiftleri için ev rahatlığı atmosferiyle yaratılmış. Tema geceleri, özel eğlenceler ve talih oyunları sevenler için dopdolu bir tatil tasarlanan Merit Crystal Cove Hoteli kuşkusuz keyifli balayı anları biriktirmenizi sağlayacak.

Popüler Balayı Destinasyonları Cornelia Deluxe resort Otel
Cornelia Deluxe Resort Otel’in Göl Evleri, yeşilin huzur veren tonlarıyla yeni bir keşif macerasına hazırlıyor konuklarını.

Doğaya düşkün balayı çiftleri için Türkiye’de ilk kez uygulanan mimari teknikle odanızdan havuza girmenizi sağlayan Cornelia Deluxe Resort Otel‘in Göl Evleri, yeşilin huzur veren tonlarıyla yeni bir keşif macerasına hazırlıyor konuklarını.

Suyun dinlendirici etkisi odak noktasına alınarak tasarlanan Göl Evleri, tatil cenneti Belek’te sahil
şeridinde konumlanıyor. Cornelia De Luxe Resort Oteli ayrıcalıklı kılan dört yanının suyla ve yeşil bahçelerle kaplı olması elbette. Bu muhteşem manzara, balayı hayallerinizin ötesinde bir deneyime dönüştürecek.

Popüler Balayı Destinasyonları Ariana Sustaniable Luxury Lodge
Ariana Sustaniable Luxury Lodge’da peri masalı gibi bir balayı yaşamaya davetlisiniz.

Tarih kokan atmosferi tercih eden balayı çiftlerimiz için, güzel atlar ülkesi diye tanımladığımız Kapadokya‘nın Uçhisar bölgesinde konumlanan ve 60 milyon yıl öncesine dayanan tarihiyle her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden ziyaretçi çekiyor. Konuklarına gizemi, macerayı ve lezzetli yemekleri ile ağırlayan Ariana Sustaniable Luxury Lodge‘ı tavsiye edebiliriz.

Otel modern mimarisiyle eşsiz bir deneyim sunuyor. Tarih öncesi dönemden bugüne miras kalan yeraltı şehirleri, kiliseler, peribacaları ve gün doğuşunu eşsiz bir tabloya bakarcasına izleyebileceğiniz balon gezileriyle Ariana Sustaniable Luxury Lodge’da peri masalı gibi bir balayı yaşamaya davetlisiniz.

Popüler Balayı Destinasyonları Club Med Kani
Maldivler’in inci tanesi Kanifinholu Adası’nda konumlanan Club Med Kani

 

Tüm hayatınızı boyunca hayalini kurduğunuz düşlerinizi süsleyen balayında kendinizi nerede hayal ederdiniz ?

Popüler balayı destinasyonları seçeneklerinde bembeyaz bir kumsal, turkuaz sularında yüzebileceğiniz berrak bir okyanus. Uçuşan perdeleriyle okyanusa açılan bir oda ve size özel hazırlanmış romantik akşam yemekleri ! Bu bir rüya olmalı diyeceğiniz balayı seyahatini Maldivler’in inci tanesi Kanifinholu Adası‘nda konumlanan Club Med Kani‘de yaşayabilirsiniz. Benzersiz su üstü lagun suitinizden ayrılabilirsiniz, gündüzleri sadece Hint Okyanusuna has eşsiz bir kumsalda güneşlenmenin ya da yürüyüşün tadını çıkabilir, gün batımında sahilde yapacağınız yoga ile gevşemenin ardından kendinizi canlı müziğin kollarına bırakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu