BalayıBültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Balayı Valizinizde İç Gıcıklayıcı Sürprizler

Balayı Valizinizde için İç Gıcıklayıcı Sürprizler

Düğün gününüz geçti, gelinliğiniz için kullandığınız iç giyimi unuttun, balayı için farklı bir şey düşünün, sürpriz dolu, biraz çılgın olsun.

Tabii ki renk konusu size kalmış, beyazdan vazgeçmeyen , masum güzeller için daha klasik tarzlar, ama belki dişiliğinizi öne çıkartan dantelli, saten ve tülden kırmızı veya siyah babydoll tasarımları nasıl ?

Balayı valizinizi biraz hayal ve fantezi kurarak düzenleyin, birkaç tanga ekleyin, özel kostümler ideal olabilir, bakın görün bu küçük süprizler sayesinde unutulmaz balayınız olacak. Oyun başlasın !

İç Giyim markası Ayyıldız'ın kreasyonları balayı için en iyi seçeneklerden
İç Giyim markası Ayyıldız’ın kreasyonları balayı için en iyi seçeneklerden

İç Giyim markası Ayyıldız‘ın kreasyonları balayı için en iyi seçeneklerden , bu koleksiyon hem içinizi ısıtacak hem de balayı valizinizi kaparken bile heyecanlandıracak.

Ayyıldız markası balayı tasarımlarında seksi kırmızı ve siyah renkler üzerinde çalışmış ve saten ve zarif danteller ile gelin adayının güzelliğini vurgulamış.

penti

Penti Kış gelinlerine sesleniyor…

Penti markası soğuk kış günlerinde evlenen gelinlerin balayı daha sıcak geçmesi için ‘Lotus Shine‘ tasarımı ile büyülüyor. Özellikle daha küçük ve minyon gelin adayları için harika bir design olmuş,

Göğüsleri dik tutan Lotus Shine, balenli sütyen çok konforlu. Brazilian külot pastel renkli ve danteller ile pek romantik olmuş.

Siz de bu tarz sürprizlerle partnerinizin ilgisini çekin. Biraz çılgın yaklaşımlarla unutulmaz vakitlerini hafızanıza kazıyın.

Balayı Valizinizde için İç Gıcıklayıcı Sürprizler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu