BültenlerDüğün Hazırlıkları

Salon dekorasyonu son trendler …

Salon dekorasyonu son trendler …

Sevdiklerimiz ile keyifli zamanlar geçirdiğimiz alanlar evlerimizin salonları.

Artık eskiden olduğu gibi sadece konuklarımızı misafir ettiğimiz yer değil salonlarımız, bu sebeple evlerinizi modern tasarımlar ile yenileyebileceğiniz koleksiyonları tanıtmak isteriz.

 

Marka bu koleksiyonda gözterişsiz yalın çizgiler ile modern, farklı ve çok estetik bir tarz yaratmış.
Kelebek Damimo Pure ile şık ve yalın bir stil !

Kelebek Damimo Pure ile şık ve yalın bir stil !

Mobilya devi Kelebek yeni Damimo Pure tasarımı ile Klasik’ten ziyade daha modern bir stil beklentisini karşılamış.

Marka bu koleksiyonda gösterişsiz yalın çizgiler ile modern, farklı ve çok estetik bir tarz yaratmış. Türkiye’nin en köklü mobilya markasına da zaten bu yakışırdı.

Yakından incelediğimizde öğrendik ki Kelebek Tasarım Ekibi İtalyan tasarımcı Casimo Suma ile birlikte çalışmış ve şıklıkta yarışır konforlu Damimo Pure koltuk takımını üretmişler. Kullandıkları ceviz rengi ayaklar çok şık ve sıcak bir hava katarken, seçilen özel dokunmuş kumaşlar odalarımıza estetiği taşıyacak.

Yılların mobilya markası Doğtaş bu mevsim evlerimizi daha modern hale getirecek.
Dinamik Trendlerde Doğtaş Vita Serisi

Dinamik Trendlerde Doğtaş Vita Serisi

Yılların mobilya markası Doğtaş bu mevsim evlerimizi daha modern hale getirecek.

Markanın şıklık ile buluşturduğu tasarımı Dolce Vita Serisi, modüler, güncel, yenilikçi trendlerden esinlenilmiş ve günümüz modern tarzı yakalamış.

Evlerinizde ağırlayacağınız konuklarınız ve ailenizle geçireceğiniz keyifli zamanlar için Dolve Vita Serisi size konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Sıcak , göz alıcı fakat seçilen uyumlu renkler ile oturma alanlarımıza estetik dokunuşlar ile modern ve yalın bir hava verilmiş.

Dolce Vita Serisi’nin renk uyumu ve el işçiliği tarz sahibi kişilerin gözünden kaçmayacak.

Bu şık duvar kağıtlarını hannahome mağazalarından temiz edebilirsiniz.
Rash ile mevsiminizi belirleyin .

 

Rash ile mevsiminizi belirleyin ?

Rash duvar kağıdı markasının ”Florentine” serisi ile evinizi dört mevsim yaşayın !

Yaşam alanlarınızda romantik sonbahar rüzgarları eşliğinde sararan yapraklar mı , yoksa parlak içinizi ısıtan güneş mi, ilkbaharın renkli binbir çeşit çiçekleri mi , sizi yansıtıyor ?

Alman dünya devi Rash duvar kağıdı markası yarı klasik ve bohem stili  ”Florentine” koleksiyonu ile her mevsimini duvarlarımıza yansıtmış.

Şık desenleri ile yatak odanıza romantik sonbahar esintileri, salonunuzu daha klasik damask çiçek motifleri ile, kapalı balkonunuza da renkli bir çiçek bahçesine dönüştürebilirsiniz. ”Florentine” serisi ile sarı, turuncu, pembe gibi ilkbahar çiçekleri, gri, lila ve soluk sarı ile sonbahar rüzgarları, krem, mavi gibi kış renkleri ile herkesin yaşam alanı için çok farklı alternatifler getirmiş. Bu şık duvar kağıtlarını Hannahome mağazalarından temin edebilirsiniz.

Salon dekorasyonu…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu