Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

İlk dans!

İlk dans!

İlk dans!!! ….

Herkesin gözü sizin üzerinizde. Tepeden tırnağa inceleniyorsunuz. Çok sosyal, özgüveni yüksek, biri değilseniz ilk dansınızda çok gergin ve heyecanlı olacağınız bir an.

Çoğu insan için ki özellikle erkekler için tam bir işkence. :))

Doğru müzik, doğru figürlerle harikalar yaratabilirsiniz.
Öncelikle bir dans müziği belirlemelisiniz. Sizin için özel bir anısı olacağı için, karamsar, acılı şarkılardan uzak durulmasında fayda var tabi, bu konuda orkestranızdan yardım alabilirsiniz.

Doğru müzik seçiminden sonra dans başlayabilir. Düğün dans kursları bu anlamda çok faydalı. Hem daha önce prova yaptığınız için huzurlu rahat olacaksınız hem de doğru figürlerle göz alacaksınız.

İlk dansın mükemmel olması için dans dersi alan çiftlerin sayısı her geçen gün artıyor. Hatta dans okulları pazarlama taktiklerini bu yönde geliştiriyor.

Son yıllardaki yeni trendler düğün törenlerinde gelin ve damat ve bazen de aile bireylerin katkısıyla gerçekleşen dans şovları..

Eğer klasiklerden uzak bir düğün hayal ediyorsanız, daha eğlenceli , biraz komik ama çok samimi bir davet için harika figürler bulabiliriz. Fikrimi sorarsanız çok eğlenceli geliyor izleyenler açısından , ama kendimi hayal edemiyorum öyle. Ben daha klasik bir yapıdayım :))

Bol müzikli ve danslı zamanlar sizinle olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir