BültenlerDüğün Hazırlıkları

Düğün Pastası Hem damağa hem göze hitap ediyor!

Düğün Pastası … Düğün telaşının en lezzetli yanı düğün pastası. İyi bir düğün pastasının olmazsa olmazı, kullanılan hammaddenin kalitesi ve keyif veren görsellik. Pişirme ve hazırlamadaki ustalık iddiasını düğün pastalarına yansıtan Gato Bakery&Patisserie, hiç bir ürününde hazır pastacılık malzemeleri kullanmayarak fark yaratıyor.

İstanbul Anadolu yakasına getirdiği taze solukla öne çıkan Gato Bakery&Patisserie, düğün boyunca ve sonrasında da, kendinden çok söz ettirecek en önemli detaylardan biri olan gösterişli ve lezzetli düğün pastalarını, gelin ve damat adaylarının beğenisine sunuyor. Bu yıl romantik modelleri ön planda tutan Gato Bakery&Patisserie, görsellik kadar lezzette de iddialı.

gato 2

Evlilikte birlikte yapılan ilk şey: Pasta kesmek
Sembolik değeri açısından bir düğünün en önemli anlarından birini oluşturan pasta kesme seremonisi, yeni evli çiftin evliliklerini kutlamak için çoğunlukla birlikte yaptıkları ilk şeydir. Bu özel anı çiftlere mükemmel kılmak için çalışan Gato’nun usta ekibi, pastalarının görselliği kadar içeriğine de titizlikle yaklaşıyor.

Hazır pastacılık ürünü kullanılmıyor
Gato’da tüm ürünler kaliteli sütsüz çikolata, süt ve yumurta kullanılarak yapılıyor. Toz halde hazır pasta hamuru karışımı, yumurta tozu, toz halde çikolata ikamesi karışımı veya kimyasal katkı içeren hiç bir sanayi ürünü imalatta kullanılmıyor.

İster katalogdan seç, ister hayalini gerçekleştir!
Görüntüsünden lezzetine kadar hafızalardan ve damaklardan silinmeyecek bir düğün pastası sunmaya odaklanan Gato Bakery&Patisserie’de çiftlerin seçimlerine esnek bir yaklaşım var. Çiftler, pastalarını katalogdan seçebilecekleri gibi kendi hayallerindeki pastayı da sipariş edebilirler. Bunun için çiftlerin en geç bir ay öncesinden Gato ekibi ile temasa geçmeleri yeterli.

gato 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu