BültenlerDüğün HazırlıklarıEDİTÖRÜNÜZDENGelin Adayları İçin

Gelin estetiği sırları ….

Gelin estetiği…

Gelin adaylarının güzelleşme sırları !

Yaklaşan düğün mevsimi ile gelin adaylarının kusursuz görünmek için estetik cerrahi uygulamaları tercihleri arasında.

Gelinlerin gülümserken dudak ve göz kenarlarının kırışmaması, gözaltı torbalarının giderilmesi ve mutlu bir gülüş için diş estetiğine başvurdukları bir mevsimdeyiz.

O özel düğün günündeki fotoğraflarda ölümsüz anlar için gelinler nasıl mı güzelleşiyor ?

Estetik, Plastik ve Rekostrüktif Cerrah Op. Dr. Metin Kerem‘e göre; Gelinler genelde küçük ve basit cerrahi işlemler için başvuruyor. Başında liposuction, meme protezleri ve burun ameliyatları varmış. Fakat bu ameliyatlar en düğünden az altı ay öncesinde yapılması gerektiğini, işlemlere göre ödemin vücuttan atılması süre alacağını belirtiliyor.

Cerrahi işlemler dışında Op.Dr. Metin Kerem’den gelin adaylarına birkaç öneri;
Düğünden üç hafta öncesine kadar, alın ve göz kenarlarında oluşmuş olan minik kırışıkların toksin enjeksiyonları ile hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Eğer yüzünüzde çene, burun, alın, dudak ve göz kapakları arasından bir orantısızlık varsa, minik implantlarla bunu olumlu şekilde düzeltmek mümkün.

Daha genç, dupduru, güzel bir yüz için ne yapmalı?
Düğün Tarihi Yaklaştıkça Neler Yapılabilir?

Yüz güzelliğinizin ortaya çıkmasının en önemli ayrıntısı pürüzsüz ve dupduru olmasıdır. İşte bu alanda mutlaka lazer tedavileri olmazsa olmazlar. Tabii ki tüm bu işlemlere başlamadan evvel düğünden en az 2 ay evvel danışmalısınız ve birlikte bir randevular oluşturmalısınız.

Düğün gününde yapılan en büyük hatalardan biri, abartılı gelin saçı ve gelin makyajıdır, bundan kesinlikle kaçınmalısınız . Gelinlerin düğün gününde sade bir makyaj ile çok daha güzel olacakları kesindir.

Ne kadar sade, o kadar güzel.

Gelin estetiği değil,  düğününüzde en önemli ayrıntı sizin öz güvenli, doğal gülümsemeniz olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu