BalayıBültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Sevgililer Günü’nde İç Dünyanızı Renklendirin !

Sevgililer Günü’nde İç Dünyanızı Renklendirin !

2 Hearts

İster Sevgililer Günü, ister Evlilik Yıldönümü olsun, en özel duygu ve düşünceleriniz için tasarlanmış olan bu iç gıdıklayıcı hediye alternatifleri kaçmaz.

Partnerinizin çok sevineceği bu özel jartiyer, babydoll ve diğer seksi iç çamaşırları daha sonra sizinde vazgeçilmeziniz 🙂 olacak.

Penti'de Romantik Aşkların Renki Toz Pembe.
Penti, kendini güzel ve farklı hissetmek isteyen kadınlara bu yıl Sevgililer Günü için pembe renkli iç çamaşırları sunuyor.

Penti’de Romantik Aşkların Renki Toz Pembe….

Penti markası bu yıl 14 Şubat iç çamaşır tasarımlarını pembenin çok çeşit tonlarında hazırlamış. Gerçekten erkeklerin yüreğini hop ettirecek olan tasarımlar, sevgilinize itiraf edeceğiniz aşkınız ile tenlerine taşınacak. Penti markasının koleksiyonunda Stardoll Balconette Sütyen ve Stardoll Slip ve jartiyer öne çıkan dayanılmaz parçalar olmuş.

Dotted Heart

Sizde G-Lingerie ile 14 Şubatta Sevgilinizi Büyüleyin!

Dünyaca ünlü iç giyim markalarını bir arada sunan G-Lingerie markası Sevgililer Günü için baştan çıkaran hediye alternatifleri sunuyor.

Her kadını mutlu edecek tasarımlar sunan G-Lingerie, 14 Şubat gününü doruklarda yaşamanızı sağlayacak. Tasarımlarının her birinde romantizm ve ateşli bir büyüyü yakalamış olan başarılı marka, aşkını göstermek isteyen bir erkeğin sevgilisine armağan edebileceği en özel hediye.

G-Lingerie, yılın en aşk ve romantizm dolu Sevgililer Günü’nde kendilerini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere, baştan çıkaran hediye seçenekleri sunuyor.
Dünyaca ünlü iç giyim markalarını bir arada sunan G-Lingerie, aşkın ışıltılarını taşıyan tasarımlarıyla kadınları etkiliyor.

Bu koleksiyon ile her kadın kendini çok özel hissedecek. Çarpıcı seksi tasarımlarının dışında , çok sade ve yalın Glossies modelleri kadınların her zaman ile tercihleri olacak. Kadınları kalbinden vuran Glossies modeli , ”Sev beni, giy beni, hisset beni” sloganı ile en hit parçalar arasında gösterilmekte.

Özel cup ölçüleri ile göğüsleri mükemmel kavrıyor ve push-up etkisiyle muhteşem bir dekolte sunuyor.

Bence Sevgilinize iç çamaşırı hediye etmek için sadece Sevgililer Günü veya Evlilik Yıldönümlerini beklemeyin ! Aşkınızı sadece böyle günlere saklamayın !

Sevgililer Günü’nde İç Dünyanızı Renklendirin !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu