BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Düğün hazırlıkları …

Düğün hazırlıkları …

Düğün Gününe Hazırlanmak Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı !

Oleg Cassini mağazalarında 200’den fazla gelinlik modeli ve sonsuz gelin aksesuarı sizi bekliyor !

Oleg Cassini Markası Gelinlerin Hayallerini Süslüyor !

Düğün hazırlıkları içerisinde gelinlik seçimi ve hazırlanması başlıca bir hikaye. Oleg Cassini markasında başrolde siz varsınız.

Her gelin için düğün günü çok özeldir ve bu hayali Oleg Cassini yarım asırlık tecrübesi ile gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

Marka, bu özel gününüzü keyifle geçirmeniz için her detayı kurgulamış durumda ve tüm tecrübeli stil danışmanları hızlı hizmet sunarak sizi özel gününüze hazırlamaya hazırlar.

Oleg Cassini mağazalarında 200'den fazla gelinlik modeli ve sonsuz gelin aksesuarı sizi bekliyor
Düğün Gününe Hazırlanmak Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı !

 

 

Oleg Cassini gelinlik koleksiyonunda her stil ve bedene uygun olan 200’den fazla model arasından, size uygun olanı seçip zengin aksesuar çeşitleri ile tamamlayabilirsiniz. Gerçekten neye gerek duyarsanız mağazada bulabilirsiniz; kristal taşlı taçlar, trend olan dantel saç bantları, kısa duvak mı, yoksa katedral duvakları da bulmak mümkün. Bunun dışında şık gelin ayakkabıları, ışıltılı kemer ve dantel bolerolar, gerek duyacağınız keseler, her tarz ve renkte gelin buketleri de koleksiyonda yer alıyor.

Markanın bence en önemli detaylarından biri de, sıkıcı provalar ve bekleme süreçleri olmadan masalsı gelinliğinize , deneyimli terzi ekibi sayesinde, varsa düzeltmeler yapılarak, aynı gün içerisinde kavuşabiliyorsunuz.

Aslında Oleg Cassini mağazalarında genel olarak tüm düğün hazırlıkları sırasında gereken bir çok konuyu uzman kadrosu vasıtasıyla pratik ve hızlı şekilde halledebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu