BültenlerGelin Adayları İçin

Zarif Gelinlik Modelleri

Bu yazımızda, 2023 zarif gelinlik modellerinden bahsedeceğiz ve gelin adaylarının düğün günlerinde harika görünmelerine yardımcı olacak öneriler sunmaya çalışacağız.

Yaz aylarında gerçekleştirilen düğünlerde tercih edilen gelinlik modelleri arasında zarif ve hafif olanlar ön plana çıkıyor. Bu yazımızda, hem yazlık hem zarif gelinlik modelleri ile ilgili öneriler sunacağız.

İlk olarak, yazlık gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları belirtelim. Yaz aylarında gerçekleştirilen düğünler sıcak olabilir, bu nedenle terletmeyen, nefes alabilen kumaşlardan yapılmış gelinlikler tercih edilmelidir. Ayrıca, hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak, hafif ve rahat bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Bu sayede düğün boyunca rahat hissedecek, dans edebilecek ve eğlenebileceksiniz.

Gelelim zarif gelinlik modellerine; şimdi sizler için birkaç örnek vereceğiz:

Prenses kesim: Prenses kesim gelinlik modelleri her zaman şık ve gösterişli bir seçimdir. Özellikle uzun tül etekler, zarif dantel detayları ve taş işlemeleriyle birleştiğinde muhteşem bir görünüm elde edersiniz.

Kabarık etekli modeller: Kabarık etekli gelinlikler yine hem şık hem de yazlık bir seçim olabilir. Bu tarz gelinliklerde tercih edebileceğiniz ince askılı ve sırtı açık modellerle daha modern bir hava yaratabilirsiniz.

Dantel işlemeli modeller: Zarif ve romantik bir görünüm için dantel işlemeli gelinlikler harika bir seçenek olacaktır. Bu modellerde, sade kesimler ile minimal bir stil yakalayabilirsiniz.

Bohem gelinlikler: Bohem tarzı gelinlikler son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Bu tarz gelinliklerde uzun etekler, hafif kumaşlar ve düşük omuzlu modeller öne çıkıyor. Ayrıca, çiçek detaylı saç aksesuarları ile tamamlayabileceğiniz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yaz düğünleri için gelinlik seçerken, mutlaka rahatlığınızı da göz önünde bulundurun. Aşırı sıcaklarda terletmeyen, hafif ve nefes alabilen kumaşlardan yapılmış bir gelinlik tercih ederek hem şık hem de rahat bir düğün geçirebilirsiniz. Unutmayın, en önemli olan sizsiniz ve en güzel gününüzde özgürce hareket etmek istersiniz.

Gelin adaylarının seçimini kolaylaştırmak için tanınmış gelinlik markalarının zarif gelinlik modellerinden seçtiklerimizi inceleyebilirsiniz.

oleg cassini gelinlik modelleri
Oleg Cassini zarif gelinlik modelleri
Oleg Cassini 2023 zarif gelinlik modelleri
Oleg Cassini 2023 gelinlik modelleri
Oleg Cassini 2023 gelinlikleri

Oleg Cassini Yeni Sezon Gelinlik Modellerini Özel Bir Çekimle Tanıttı

Özgür, sade, zarif, cesur… Sen hangisi olmak istersen.

Kaynak; Oleg Cassini

Yarım asırlık tecrübesiyle zarafeti ve romantizmi DNA’sına işleyen, hem abiye hem gelinlik modelleriyle iddiasını ortaya koyan Oleg Cassini, gerçekleştirdiği özel bir çekimle yeni ürünlerini tanıttı. Güçlü, asil ve zarif tasarımların kusursuz kesimlerle birleştiği yeni gelinlikler, unutulmaz düğünlerin başrolü olmaya aday.

Birbirinden şık ve asil duruşuyla Oleg Cassini zarif gelinlik modelleri yeni sezonda öne çıkıyor. Özel bir çekim ile sunulan yeni modellerde en çok göze çarpan tasarımlar, dantel ve çiçek motiflerinin zarif dansı oluyor. Satenin asil duruşu straplez görünümlerle birleşiyor, kabarık etekler ve tül kollar adeta gelinleri masal prensesine dönüştürüyor. Saten eteklerin arka kısımlarında beliren büyük kurdeleler yeni sezon koleksiyonunda fark yaratıyor.

ELIE SAAB Yeni Gelinlik Koleksiyonu
Ellie Saab yeni gelinlik koleksiyonu 2023
ELIE SAAB Vakko wedding Yeni Gelinlik Koleksiyonu
ELIE SAAB sonbahar 2023 Gelinlik Koleksiyonu
ELIE SAAB sonbahar Gelinlik Koleksiyonu

ELIE SAAB, Yeni Koleksiyonunda Yunan Mitolojisinden İlham Alıyor

Görkemli çizgisi ve aurasıyla kusursuz feminenliği kutlayan koleksiyon, estetik ve pastoral yansımaları ile sezgileri harekete geçiriyor. ELIE SAAB, yeni koleksiyonuyla mitolojideki tanrıçalardan biri olan Polyhymnia’dan ilham alıyor.

Kaynak; Vakko Wedding

ELIE SAAB 2023 Sonbahar gelinlik koleksiyonu heykelsi silüetler, asil kumaşlar ve zarif detaylarla şekillendirilerek klasik dokunuşları modern nüanslara dönüştürüyor. Koleksiyonun genelinde Antik Yunan mitolojisinden alınan ilham her detayda kendini gösteriyor. Olimpiyat taçları edasıyla koleksiyonda bulunan defne yaprağı desenli danteller, straplez korsajların etrafında görkemli bir çelenk oluşturuyor. Koleksiyonda ışık saçan kristallerle beraber kullanılan yumuşak danteller, zarif işlemeleri ön plana çıkarıyor. Parçalar üzerinde kullanılan parlak dokular ise Yunan mitolojisindeki beyaz mermer heykellerin ışıltısını andırıyor. Doğal çiçek formlarından oluşan görkemli ve dökümlü tasarımlar, Fransız güpürü ile birleşerek sırt detaylarına zarafet katıyor.

Koleksiyondaki her parça simetri, denge ve estetiği ön planda tutarak, uyum ve harmoni duygusunu uyandırıyor. Tasarımlar üzerindeki parlak detaylar, ince krep ve jorjet kumaş örgülerin kıvrımları ve omuzdan zarif bir şekilde dökülen tarzları ile antik tapınakların sütunlarını anımsatıyor. Yarı saydam değerli taşlar, tasarımların yakaları boyunca parıldayarak sade ve aynı zamanda göz kamaştırıcı bir etki yaratıyor. Koleksiyonun bütününde ELIE SAAB, ince ve hafif kumaşlardan yaratılan altın oran silüetlerine kadar detaycı bir işçilikle bel hatlarını vurgulayarak zarafet ve duruşun estetiğini yeniden tanımlıyor.

ELIE SAAB 2023 Sonbahar gelinlik koleksiyonu, en özel seçkileriyle Vakko Wedding mağazalarında yer alıyor.

Zarif Gelinlik Modelleri 1

Evlilik Sektöründe Yer Alan Firmalar

Sitemize ÜYE OLUN…

Gelin ve Damat Adaylarına kolayca ulaşın…

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtın….

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları sitemize

HEMEN ÜYE OLUN!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu