Gelin Adayları İçinBültenlerMakaleler

Retro Gelin Makyajı

Retro Gelinlerin Kullanılması Önerilen Makyaj Renkleri

Farklı moda akımları yıllardan beri hayatımızdan gelip geçseler de bazıları kadınların asla vazgeçemediği trendler olarak kalmayı başarıyor. Özellikle Retro son 50 yıla damgasını vuran ve bayanların asla vazgeçmediği özel bir akımdır. Yeni neslin ise tercihi retro gelinlik modelleri oldukça tercih edilen modeller arasında gelmekte. Özellikle kapak kızı gibi görünmek ve gelinliğinizin tarzına uygun makyaj yapmak kesinlikle çok önemli. Bu tip bir gelinlik seçmeye karar verdiyseniz hemen Retro Gelin Makyajı için araştırmalara başlamalısınız.Farklı seçeneklerin olduğu gelinlik modellerinde bu tarz bir seçim yapmak oldukça iddialı olmak anlamına geliyor. Özellikler retro, farklı tarzı ile dikkatlerinde üzerinizde olacağının habercisidir. Bu neden ile bizler de size retro gelinlerin kullanacağı makyaj renkleri ve teknikleri konusunda birkaç tüyo vermek istedik.

Seçiminiz retro ise kesinlikle gözleri ön plana çıkaracak makyaj tarzlarını uygulamanız şart. Bunu yaparken göz şeklinize uygun siyah bir eyeliner kullanırsanız harika görünecek gözlere sahip olabilirsiniz.

Retro Gelin Makyajı
Retro Gelin Makyajı

Retro makyajın ilk aşaması açık bir ten ve ışığı yansıtan bir cilt elde etmektir. Bu nedenle olabildiğince uygun fondöten kullanılmalıdır. Gözlerin ardından dudaklarında ön plana çıkması için kesinlikle en güzel kırmızıyı seçmenizde fayda var. Ve retronun vazgeçilmez unsuru kalemle yapılmış benlerdir. Bunu da asla ihmal etmemelisiniz. Beyaz pudra, iyi bir maskara açık renkli allıklar retro gelinlerin kullanacağı makyaj renkleri arasında yer almalıdır. Bunların haricinde en uygun retro saç modelinin de başarılı şekilde uygulanması gerekir. Tüm bunları yaptıktan sonra harika bir retro gelin olabilirsiniz.Konu Retro Gelin Makyajı olduğu halde, kadınların günlük yaşamında oldukça büyük bir yere sahip olan makyaj konusunda kozmetik sektöründe yer alan markaların haberlerinden bir özet hazırladık.

Dijital Medya Kampanyası
Dijital Medya Kampanyası

LR Health & Beauty, Deluxe Activating Kirpik Serumu

Retro Gelin Makyajı
Kirpiklerde mucizevi etki

Kirpiklerinin kısalığından, seyrekliğinden veya dökülmesinden yakınan kadınların tercihi Deluxe Activating Kirpik Serumu olacak.
Kirpik köklerini besleyerek yeni kirpiklerin çıkmasına imkan veren ürün, dökülmeyi önlemekte ve içerdiği bileşenler ile gerekli kirpik bakımını da sağlamakta.

Kaşlarda kalıcı Mikputasyon uygulaması.

Retro Gelin Makyajı
Kirpiklerden konu açılmışken kaşları unutmamak gerekir. Kaşın iskeletine ayrılarak, derinin farklı kalınlık ve incelik gösterdiği bölgelere uygulama yapılması olarak tanımlanabilecek Mikputasyon yönetimi güzellik uzmanı Kübra Karaöz tarafından uygulanmakta.

Tek bir paletle makyaj tamamlamak artık mümkün: Max Factor Miracle Contouring Paleti

Retro Gelin Makyajı
Gelin makyajı, fotoğraf çekimi ya da bir defile makyajı yapmak Max Factor Miracle Contouring Paleti ile artık son derece kolay. Max Factor Türkiye Makyaj artisti Fezi Altun’un imzasını taşıyan Miracle Contouring palet ile dilediğiniz an kontur uygulamak mümkün.
Tüm yüze “3” rakamı çizerek şekil verin, “2” rakamı ile kaş ve elmacık kemiğini belirginleştirdikten sonra son olarak, ortaya çıkarmak istediğiniz alanı “1” rakamı ile verin tamamdır. Uygulaması son derece kolay olan bu üç adım uygulama hileleriyle derinlik ve vurgu yaratarak, doğal kemik yapısını ortaya çıkarıp güzelliğinizi gösterebilmeniz mümkün.

Dudak bakımı için Teoxane RHA® Lip’sculpt

Retro Gelin Makyajı
Dudaklara Topikal Bakım Teoxane RHA® Lip’sculpt

Cilt yaşlanmasından ilk etkilenen bölge dudak çevresidir. İlerleyen yaş neticesi yağ hacminde oluşan kayıp neticesi kuruluğa neden olarak dudaklarda incelme, kırışıklık ve gölgelenmeler oluşur. Dudaklara hacim kazandırmanın yanı sıra, nemlendirme ve anti-aging koruma özellikleri ile Teoxane RHA® Lip’sculpt tüm bu sorunların çözümü. İsviçreli Teoxane Laboratuvarları tarafından kullanıma sunulan Teoxane RHA® Lip’sculpt, dudak çevresinin tüm özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ultra taze ve krem jel formülüyle dikkat çekiyor.

Kusursuz makyajın sırrı: Eklips’in yeni Diamond ve Natural fırça serisi

Retro Gelin MakyajıRetro Gelin Makyajı
Kusursuz makyaj yapabilmek için doğru makyaj ürünü kullanmak ne kadar önemliyse, doğru makyaj malzemesi kullanmak da o kadar önemlidir. Eklips’in yeni Diamond ve Natural fırça serisi, yüze uygulanmak istenen makyaj ürünlerinin eşit biçimde dağılımını sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu