Markalar

Vera Event

0.0
  1. Home
  2. »
  3. DÜĞÜN HAZIRLIKLARI
  4. »
  5. Vera Event
Markalar 1
Markalar 2
Markalar 3
Markalar 1Markalar 2Markalar 3
Adres:
Roma, İtalya
Açıklama:

YURTDIŞINDA DÜĞÜNÜN  ADRESİ : VERA EVENT

İtalya'da VIP tur hizmetinin yanı sıra organizasyon işine de yönelen Vera Event, yıllardır çiftlerin heyecanına ortak oluyor ve onlar için en iyisini yapmaya çalışıyor.

İtalya’da VIP tur organizasyonu yaptığı yıllarda düğün organizasyonu için talep aldıklarını belirten Vera Event’in kurucusu Mehmet Kulak, kendine güvenip düğün organizasyonu işine yönelmiş. Organizasyonun yapılacağı ülkeyi tanımanın ve misafirlerine tanıtabilmenin organizasyon ile bir bütün olduğunu düşünen Mehmet Kulak, yaptığı düğün organizasyonlarında her şeyle kendisinin ilgilendiğini ve her şeyin onun onayından geçtiğini anlatıyor.

Birçok iş adamı ve ünlü isimlerin düğünlerini de organize eden Vera Event firması, dört kişilik ana tasarım ekibiyle organizasyonun temel hatlarını ortaya koysa da organizasyon günü 20-30 kişilik bir ekiple çalışıyor.

Düğün organizatörünü seçerken öncelikle karşılıklı anlaşmanın çok önemli olduğunu vurgulayan Vera Event organizatörleri, aynı dili konuşmanın her iki taraf için de çok önemli olduğunu söylüyor. Evlenecek olan çiftin, minimum üç ay öncesinden firmayla irtibata geçmesi gerekiyor. Mehmet Kulak “Ne kadar erken gelinirse, konsepti hayata geçirmek için daha çok zamanımız ve imkanımız oluyor. Her şeyi son dakikaya bırakmamak, içlerine sinen, güvenilen bir organizatörle çalışmak ve çiftlerin düğün organizasyonunda ne istediğini bilmesi elbette mükemmel düğün için çok önemli ayrıntılardır.” diyor.

Yurt dışındaki düğün organizasyonları müşterilerin taleplerine göre şekillendiğini ve düğün organizasyonu yurt dışında olacağı için çiftlerin çoğu zaman endişeli olduğunu belirten Mehmet Kulak sözlerine şu şekilde devam ediyor, “Düğün günü herkes için çok önemli bir gün, özellikle gelinler için çok özel bir gün. Genellikle gelinlerimiz  o gün çok duygusal oluyor. Gelinleri o duygusal havadan çıkarmak için telkin ettiğimiz zamanlar çok olmuştur.”

Vera Event’e göre en ideal düğün ayları ülkeye ve şehre göre değişmekle birlikte; eylül, ekim, nisan ve mayıs ayları düğün için daha uygundur… Yaz aylarının çok sıcak geçmesinden dolayı düğün organizasyonu için en ideal aylar bahar ayları olarak takvimdeki yerini alıyor.

Hayalinizdeki yurt dışı düğününü gerçekleştirmek için yurt dışında düğünün adresi: Vera Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu